Jongens,
even kalm blijven.
Komende zondag gaan we een nieuw begin maken.
Mijn voorstel is om een eenmalig baantje uit te zetten op het vlak naast de Vomar, waar we al zijn gaan scouten. Dit zit pal naast de Vomar, aan de kant die uit kijkt op onze oude lokatie.
Dit is een mooie plek want:
-we kunnen er parkeren
-het is begroeid dus niet mul
-de begroeing is erg laag, de autootjes kunnen er makkelijk over heen
-het is mooi egaal
-niet te nat en niet te droog
-aangrenzend aan een sloot dus extra spektakel
-naast een hoge muur dus extra nitro herrie weerkaatsing
-bekend wie de eigenaar is dus minder onzekerheid omtrent bestemming
Ik heb daarnet de Vomar Distributie gebeld; geen gehoor, ze bakken zeker geen broodjes op de dag voor zondag. Ik ga het zeker nog een keer proberen; wel of geen officiele toestemming hebben haalt een hoop onzekerheid weg.
Als we nu weggestuurd worden is het helemaal meteen duidelijk. Laten we in ieder geval nog maar geen spades in de grond gaan steken.
Ik geef de voorkeur aan deze lokatie boven de Amethiststraat voor zondag, met het oog op de toekomst. Pionnetjes mee?
Danny gaf aan eerder heen te gaan om te gaan kijken. Ik weet niet of ik dat red, zullen we even contact houden Danny?
RCM-ALKMAAR BLIJFT IN DE BOEK!