bling bling V3

:o Op de indoormeeting in Houthalen ( België ) heeft Dick me verteld dat hun servo's op de volle accuspanning werken ??
Dit zou ook alleen mogelijk zijn met de Dymond Servo's daar hun motortje 9 volt kan verdragen

Hierdoor krijg je dan natuurlijk ook héél snelle servo's.

Alleen weet ik niet meer juist hoe alles aangesloten was

De plusdraad van de servo's zat aan de plus van de accu dacht ik ??
 
nee hun hebben bij de servo`s alle - aan elkaar en + aan elkaar en die op een pinnetje op de ontvanger
en de pulse op alle pulse aansluitingen op de òntvanger
dan moet je wel lakdraden gebruiken anders heeft het weinig nut
 
Raymon,

Ik dacht dat het iets anders was. (kans op rook?)

Alle plussen vd servo's aan elkaar gesoldeerd en deze weer aan de + van de lipo gesoldeerd.

de minnen bijelkaar aan de ontvangerzijde gesoldeerd.

De bec zelf blijft orgineel.

(ik heb ook met Dick gesproken en nog een foto gemaakt)
 
Tegenwoordig laten we inderdaad de DS 4.7 servo's op de volle akkuspanning van een 2s lipo pakket werken. Op deze manier kun je het enige nadeel van deze servo's, de wat minder snelle steltijd, goed tegengaan. Dit doe je door de plus draden van alle servo's nog voor de regelaar aan de plusdraad van de akku te koppelen.
 
raymon zei:
okee
raar want toen lieten ze het nog zien ook vandaar dat ik het raar vind

heb hun even een mailtje gestuurd om wat uitleg te krijgen hierover, ik vind het wel interessant hoor !!

Een mens is tenslotte NOOIT te oud om te leren hé :wink:
 
maar bert, kan dat met elke of is dat alleen met D47
ik heb nu namelijk digitale 4,4 grams er in
mischien leuk om daar mee te doen;)
 
hmm dat is waar
maar kunnen de servo`s dat niet standart want volgens mij ziten op alle servo`s bijna de zelfde motor
 
:idea: Op die vraag zullen de Van der Vechtjes u beter kunnen over informeren denk ik??

Het zijn toch bekwame kerels, daar ben ik ZEKER van ! :wink:
 
Als iemand wil weten of de 4.4 Servo's ook op 8,4 V kunnen lopen moeten ze goed opletten of er ook rooksignalen uit Emmeloord komen. In dat geval kon het dus niet...... :D
 
haha dan test ik het maar niet denk ik
helaas groeit het geld mij niet op de rug

hebben jullie die servo`s ook al getest?:)
 
Even nog over de BBv3, ik denk dat het afronden van de neus ook de vliegeigenschappen ten goede komt. Hierdoor is ie naar mijn mening iets makelijker door bochten te manoeuvreren terwijl de meskant eigenschappen niet achteruit gaan.

Op de foto is goed te zien hoe ik het heb aangepast.
normal_IMG_2361.JPG
 
Bert zei:
Als iemand wil weten of de 4.4 Servo's ook op 8,4 V kunnen lopen moeten ze goed opletten of er ook rooksignalen uit Emmeloord komen. In dat geval kon het dus niet...... :D

:) Toch is het oppassen geblazen !!! Na een nachtje slapen is de gedachtengang terug optimaal ???
Het systeempje is bedoeld om met een lipo van TWEE cellen te gebruiken !
Sluit men per abuis eens een DRIE cellen pakket aan zie je inderdaad ROOK
Het hoofd erbij houden is de boodschap , in wedstrijdkistjes is dit niet zo een probleem. Die zijn toch alleen bedoeld om met een bepaald lipopack te vliegen hé :wink:
 
Back
Top