Bouwstrip: the Snake of Saale Valley

frame025clarckenlewisku.jpg
 
Laatst bewerkt:
In de schaalbouw tikken de uurtjes snel weg Nick, vijf uur tot nu per medewerker neem ik aan ;-)
Maar zonder gekheid, heb je enig idee hoeveel bouwuren je besteed hebt aan de Alouette?

Gr, Roy
 
RBRCH zei:
heb je enig idee hoeveel bouwuren je besteed hebt aan de Alouette?

De Alouette nam goed 850 bouwuren in beslag Roy. Dat is dan gerekend zonder al de uren opzoekwerk en de tijd die je steekt in het bestellen en ophalen van alle benodigdheden.

't Is zoals je schrijft, een uur is niks in de schaalmodelbouw.

Heligroeten,

Nick
 
Clark mag wel wat uitkijken. Zo dicht met zijn sigaret bij een busje thinner, straks vliegt hij de lucht in maar dan zonder heli ;)
 
Ah, Das waar ook...
U zit Nick op te jagen. :0)
..
Nick heeft al bij me op de behandel bank gelegen om dit te bespreken. (l.m.a.o)
Alle spanning is er weer uit, gelukkig. :0)

grt,
Eric.
 
Laatst bewerkt:
Hey hey boys,

modelbouwen vraagt véél geduld en tijd hé. Bovendien draait het vliegseizoen op volle toeren en gaat er veel hobbytijd naar het vliegen en het genieten van al wat daarbij hoort (de meestal verre verplaatsingen, het kamperen, en vaneigenst het après-vlieggebeuren...). Natuurlijk vraagt de Alouette door het vele vliegen ook de nodig aandacht.
Bovendien zie ik het eindrezultaat van modelbouwen NIET als doel, maar als een gevolg van het werk. Het eigenlijke doel is het modelbouwplezier.
En met deze filosofie in het achterhoofd bouwt deze modelbouwer rustig verder.

Nu, de voorbije anderhalve week zijn er in de spuitcabine vorderingen gemaakt. Van zodra alle verf en vernis gedroogd en uitgehard is komen de prentjes.
Doch om jullie honger naar Cobrabouwinfo voorlopig een beetje te stillen ben ik daarnet in de werkplaats enkele foto's gaan nemen...

Heligroeten,

Nick
 
DE MAX, blij te horen dat de jongens het harde werk onder elkaar verdelen, ik zie dat Lewis de hand voor de mond houdt, kan een stofmasker geen soelaas bieden dan?
 
LOL, als je goed kijkt zie je dat "Clark" (niet Lewis) zoals gewoonlijk aan zijn sigaret aan het lurken is.

frame035extraclarklurkt.jpg


Heligroeten,

Nick
 
Back
Top