Bouwverslag - Dizzy Bird (Depron Helingzwever)

om het lang in de lucht te houden, maar dat zal aan mijn verwachtingen gelegen hebben.

het is vandaag officieel een watervliegtuig gewoorden. ik gooide hem weg en stuurde niet goed, hij kwam slecht uit de bocht en vloog richting de sloot. ik probeerde hem nog terug te sturen maar net voor dat hij boven de kant kwam plofte hij zagjes in het water. snel dr uit gevist, lipo dr uitgetrokken. ik trok iets te hard aan mn lipo en nam een stuj vliegtuig mee, niet de bedoeling, maar dankzij meneer ductape zit alles weer in elkaar.

morgen weer proberen te vliegen maar dan niet de sloot in
 
na een hoop goede vluchten met dit vliegtuig vloog hij de laatste keer niet lekker. ik had nog wat elektr nodig in wat anders dus ik dit ding gesloopt. dat andere geval vloog ook voor geen meter dus vandaar dat ik weer met een dizzy bird ben begonnen.

schrik vooral niet van hetveel te gruwlijk lelijke kleuren schema want ik was net in een gekke bui toen ik hem aan het evrven was.

SP_A0699.jpg


ik herken mn eigen vliegtuig in elk geval altijd terug.

ik hoop hem snel klaar te hebben.
 
Back
Top