Bouwverslag en Review van FPV model Trenerka

Hier in midden nederland is een beetje ver weg van het strand. Dus helaas geen dichterbij. Dan kom je heel toevallig uit in nijmegen :)
 
Nou ik ben terug. Het is allemaal gelukt hoor. Heb nu een 8x6mm buis daarin een 6x4mm en daarin een 4mm vol. De 4mm lijm ik in de 6x4mm buis en daarna volg ik remy zijn manier op. Als dit nog breekt haal ik gewoon een easystar :)
 
Hoi hugo,

helaas, nog niet aan toe gekomen.
Het principe is simpel. Aan de ene helft lijm je een schuin afgesneden duveltje in het schuim.
Aan de andere kant een lipje van bijv dun triplex ( let op de nerf richting) of een stukje flexibel plastic, met een gaatje erin. Scchuif je nu de helften aan elkaar dan schuif het lipje over het schuine vlakje van de duvel, en klikt zich vast. Wil je de helften uit elkaar trekken, dan even het lipje omhoog helpen.
Ik denk dat het zo wel moet lukken:). Deze week weer even tijd maken voor de...uhh trenerka?:P.
 
Laatst bewerkt:
Zou ik hier bijvoorbeeld lexaan voor kunnen gebruiken. Dus als ik het goed begrijp ziet het er ongeveer zo uit?

duvel.jpg


Tijdens het uploaden van deze foto zag ik dat ik alleen al deze week 10000 image views heb. 8O
 
Nee,

Ik bedoel hem zo:

15iapz7.jpg


In het plaatje zit een rond gaatje, welke dus over de duvel heen schuift, en hem dan dus vast klikt.
Even het lipje opliften om de vleugels te delen.
 
Suw remy die van jou ziet er crashproof uit :O XD, ben benieuwd om m te zien vliegen! Dan wil ik er waarschijnlijk ook gelijk een kopen XD.
BLijf dit draadje ff volgen
 
Oke, vliegtuig is klaar. Als het vanavond droog blijft ga ik de eerste vlucht maken. Nog laatste tips iemand?
 
Oke eerste vlucht heb ik gehad.

Eerste crash ook :rolleyes:
Ik had de uitslag van het hoogteroer veel te groot staan. Hierdoor overstuurde ik met een crash tot gevolg. Geen schade maar moet nog wel even de uitslagen fijntunen. Remy heb jij nog tips voor de uitslagen?

Natuurlijk staat alles op film :cool:

 
Laatst bewerkt door een moderator:
Nee kwam ik ook achter :) Hoogte roer had een uitslag van ongeveer 2-3 centimeter. Rolroeren hadden juist een te kleine uitslag waardoor ik amper kon rollen. Met gevolg een kusje met een boom :) Morgen nog maar eens proberen met alle uitslagen rond de 1 centimeter en een beetje expo.
 
Niet te veel sturen:).

Zo'n kist moet met een correct zwaartepunt al zo uit je handje vliegen.
Zoals je zelf al aangaf, niet over corrigeren als het even verkeerd gaat.
Update even de frontpage met hoe de kist is geworden:)...

Verder leuk dat hij eindelijk af is:), ben benieuwd naar je video! laat ook even iemand de kist filmen. Zo zie je eigenlijk nét niks met een keychain cam.
 
Kist vliegt geweldig. Alleen ik had pas iets te laat door dat ik moest sturen. Mijn broertje gooide hem de lucht in, dus ik sta te kijken en dacht oh K*t ik moet sturen met dat ding in mijn handen. Dus ik vol up bijna verticaal stijgen, dus weer down en weer up en weer down de grond in. :) Is wel stevig dat epp schuim. Zweven doet hij als de beste, wilde landen omdat ik amper kon sturen maar dat ding kwam gewoon niet naar beneden. Ging echt 10 meter door met een halve meter hoogte verlies zonder input. Foto's en verslag ben ik mee bezig zal ik vanavond nog even online zetten.
 
Back
Top