Brandstof blijft 'hangen' in slang. Hulp gevraagd.

Heb je de auto wel eerst goed laten inlopen? Rustig aan doen tot je merkt dat de motor los komt.
De passing van de zuiger cilinder met zuiger is in het begin namelijk heel strak. Als je dan gelijk het gas helemaal open gooit krijgt de drijfstang het heel zwaar voor de kiezen.

Enige advies is open maken en kijken wat er stuk is. Als je de zuiger naar beneden kan duwen terwijl vliegwiel stil blijft staan vermoed ik dat de drijfstang stuk is.

Het was inderdaad de drijfstang. Even zoeken waar ik een nieuwe kan bestellen. Merk auto is Kyosho maar het motortje?
 
Foto
 

Bijlagen

  • AB3FA763-E2D7-4F2F-80F5-17E01149103B.jpeg
    AB3FA763-E2D7-4F2F-80F5-17E01149103B.jpeg
    478,3 KB · Weergaven: 100
Heb je hem nieuw gekocht? Dan zit er waarschijnlijk de standaard motor in. Als ik Google kom ik op deze uit: KE21SP engine.

Als je dan zoekt op conrod - ke21sp kom je een aantal winkels tegen die de drijfstang verkopen. Wellicht is deze motor ook vergelijkbaar met een andere merk en alleen de merknaam anders maar zover reikt mijn kennis niet . Maar zoals hierboven aangegeven even goed de motor checken of er wat op staat.

Overigens verder geen schade aan de cillinderbus?
 
De KE21SP is een force motor en kan je overal een drijfstang kopen. Maar Kyosho kent vele motoren maar als het een 2e handsje is kan er van alles op staan.

Een foto kan helpen.....
 
Een bus ja. De kop eraf halen, als er een losse verbrandingskamer zit ook deze eraf, let op dat je niet de ringen verliest.
Dan kan de bus er gewoon uit. Als je hem er niet met de vingers eruit krijgt moet je van onder de bus omhoog drukken.
Probeer nooit de bus met een tang te pakken!
 
Back
Top