Heb je goed gezien. Eenmalig instellen voor Jeti, accu en ESC aansluiten, aansluitkabeltje in een EX poort, indien gewenst nog een draadje voor de toerentalmeting aansluiten en de EX-poort juist configureren met de Device Manager in de zender.
Daarna de zender de sensor laten herkennen en instellen wat er moet worden weergegeven in het display. Hoe dat werk staat in de zenderhandleiding.
Heb al een paar jaar een Unisens-E in gebruik. Werkt probleemloos na alles eenmalig te hebben ingesteld. Ook op een Futaba FASST systeem heeft een clublid er een in gebruik. Gaat ook probleemloos.
Je kan alarmen zetten, op bij voorbeeld het gebruik van een bepaalde capaciteit van de Li-Po. Doe dat zelf op 35 en 70%. van de accucapaciteit. je kan zefs een waarschuwing laten geven als je een (deels) ontladen Li-Po aansluit. Heel nuttig!!!
De Unisens geeft 14 verschillende meetwaarden door. Dit zijn Li-Po spanning, stroom, verbruikte capaciteit, Rx-spanning, hoogte vanaf het startpunt, vario, toerental, energie, vermogen, luchtdruk, inpuls, temperatuur intern, hoogtewinst en restcapaciteit.
Meetwaarden die niet nodig zijn kan je uitschakelen.
Voor het instellen is een handig, gratis programma beschikbaar. Om dat te kunnen gebruiken is een speciaal USB adaptertje nodig. SM-Modellbau verkoopt een eigen adapter, maar de standaard Jeti USB adapter USBa werkt ook en die is eigenlijk handiger omdat deze ook gebruikt kan worden in combinatie met andere Jeti apparatuur zoals ontvangers (voor het updaten).
Prima ding voor een acceptabele prijs.
Even geduld, dan plaats ik een paar foto's.