Om 8 uur vanochtend had ik al een whatsappje van Wil.
Weet niet of ik dit mag schrijven maar hij voelt zich nogal bezwaard omdat ik het lessysteem en de instructeur af zit te zeiken (hoewel dat nog wel meevalt vind ik, het kan nog veel erger).
Ik zei hem, dat is mijn mening en heeft niets met de persoon van de instructeur te maken, kan een heel aardige vent zijn maar zachte heelmeesters maken stinkende wonden.
Probleem is dat men daardoor ook het niveau van de club omlaag trekt, dus het is in clubbelang om een goed lessysteem te hebben want de leerlingen van nu zijn over enkele jaren de instructeurs van dan.
Als die maar de helft geleerd hebben, daarvan een kwart overdragen aan de leerling dan gaat het heel hard bergafwaarts.
Mijn ervaring is dat een leerling na 2-3 crashes stopt met modelvliegen of gaat wildvliegen.
Dus de basis moet goed zijn, dat hoeft helemaal niet tijdens het vliegen te gebeuren maar vooraf of achteraf bij een colaatje dingen uitleggen helpt ook al.
Probleem is dat Wil hier helemaal niets aan kan doen, die doet wat hem geleerd wordt.
Dan even een antwoord op
@jve
Wil is van club verandert.
Ik had gehoopt dat hij dan de basis zou leren, achteraf maar beter laat dan nooit.
En toch laten jullie hem doorklooien.
Hij is leerling he, dan moeten jullie hem de basis leren en niet als excuus opwerpen dat ze de basis niet hebben bij jullie club, 2 hebben tenslotte brevet bij jullie gevlogen.
Dus het excuus dat ze geen basis hebben bij jullie club gaat niet op.
Bij brevetvliegen en het lessen ga je eerst kijken wat de basis is als ze van een andere club komen.
Hij vliegt met dezelfde instructeur die naar wat ik gehoord heb nooit meegelopen heeft met instrcuteurs van jullie club, iets wat in mijn ogen wel zou moeten om jullie systeem van lessen aan te leren.
En dan blijkt bij brevetvliegen er ook nog een interpretatieverschil te zijn tussen figuren die de instructeur aangeleerd heeft en de examinatoren willen zien.
Gevolg van niet aanpassen aan jullie lesstructuur en gebrek aan communicatie binnen de lesploeg.
En er is ook niemand die even ingrijpt, hoeveel kisten mag een instructeur laten crashen naast de leerling.
Probleem zit echt in de clubstructuur en de manier van lessen.
En daar wordt tot op heden niets aan gedaan.
Een incompetente leraar staat gewoon nog een leerling te lessen die al 5 jaar bezig is en gehoopt had iets van de basis te leren op jullie club maar nee, niets van dat alles.
Tenminste.. als ie door basisfouten crasht dan mag ik aannemen dat dat nog steeds niet behandeld is.
GJ