Discus CS 265cm

Ik raad af om tweecomponenten polyurethaan hardschuim H35 van Poly-Service BV, kunstharsen en glasmatten voor 1001 toepassingen! in een Discus CS romp te gieten.

Resultaat:

DSCN4086.JPG




Rompje is overigens na de schuimbehandeling wel zo stijf als baksteen.

En ze was zo mooi.....

DSCN3591s.jpg
 
Ik heb onlangs een EP versie van de discus gekocht, bij Staufenbiel.

Mijn versie ziet er iets anders uit, de winglets zitten er los bij en zijn langer. Verder is de wing joiner van staal gemaakt, en weeg 232gram schoon aan de haak!!! :sad:

Ik zie iedereen op RC groups en hier aanbevelen om de oorspronkelijke CF staaf (ik neem aan dat hij massief was) te vervangen voor staal, maar je voegt bijna 200 gram extra gewicht toe!! Gekkenwerk. Ik zit er zelf hard over te denken om de 6mm staal staaf te vervangen door een CF-staaf. "reverse engineering" zou je kunnen zeggen.

Heeft iemand met de CF staaf gevlogen? Zo ja, wat zijn de bevindingen?

mvrgr, Fokke.
 
Die posting was al weer dik twee jaar oud, hoor! ;)

De butsen onstonden zo'n ZES weken nadat ik het schuim had aangebracht. Het had mijn inziens te maken met een geleidelijke reactie van het schuim met de romp.

De romp van de Discus rook naar PU hars, in plaats van epoxy. Ik denk dat die harssoort niet samengaat met het schuim.
 
Back
Top