DJI New Mavic Pro

't was een beetje winderig vandaag:

Schermafbeelding 2018-02-14 om 20.28.04.png
 
Tikkie off topic, maar ik zie hier lokaal wel eens wat filmpjes van onder andere deze meneer langskomen:


Hier zitten de kenners, ik vroeg me af of deze filmpjes nou wel of niet mogen. Livestreamen boven een woonwijk? Het lijkt me van niet maar wil ook niet de moraalridder uithangen. Anders wil ik hem er toch eens op aanspreken. Je ziet toch steeds meer openbare filmpjes komen die op t randje zitten [emoji53]
 
Klein vraagje, iemand toevallig al een koffer tegen gekomen waarbij je de mavic niet telkens hoeft in te klappen? Ja weet het, de mavic is een ideaal reisgenootje die je makkelijk kan inklappen. Ben alleen van mening dat het telkens in/uitklappen de levensduur niet bevorderd. Vandaar dat ik een koffer zoek waar de mavic volledig in uitgeklapte toestand in kan. Heb zelf al even zitten zoeken maar ben nog niet iets geweldigs tegen gekomen.
 
'Ben alleen van mening dat het telkens in/uitklappen de levensduur niet bevorderd.'

Dat snap ik niet zo erg. De Mavic en de Spark zijn daar voor gemaakt. Dat in- en uitklappen is juist de reden dat ik de Mavic heb aangeschaft. En nee, ik ben nog geen koffer tegengekomen waar de Mavic uitgeklapt inpast.
 
'zijn daar voor gemaakt.'

Toch algemeen bekent dat er tegenwoordig tijdens de engineering niet meer nagedacht wordt voor het eeuwig leven? Dat was vroeger wel anders. Hoe vaak gebeurt het wel niet dat een product net buiten de garantie kapot gaat... Maar dat is een andere discussie.
 
'zijn daar voor gemaakt.'

Toch algemeen bekent dat er tegenwoordig tijdens de engineering niet meer nagedacht wordt voor het eeuwig leven? Dat was vroeger wel anders. Hoe vaak gebeurt het wel niet dat een product net buiten de garantie kapot gaat... Maar dat is een andere discussie.

Volgens een DJI medewerker op het forum van DJI is de Mavic Pro getest tot 5000x in- en uitklappen. Stel dat je je Mavic iedere dag twee keer uitklapt en weer opvouwt, dan zou hij dit bijna zo'n 7 jaar vol moeten kunnen houden...
Gezien de ontwikkelingen en het goedkoper worden van de technologie denk ik dat ik persoonlijk de Mavic hooguit nog 2 a 3 jaar in mijn bezit zal hebben. Dan is er weer zoveel mooi nieuw spul wat weer beter is.
Ik snap je zorgen, maar ik zou lekker dat ding opvouwen en genieten van datgene waar hij dus toch wel voor gemaakt is.

En de Mavic uitgeklapt in een koffer is toch weer een aardig gevaarte. Dan is een Phantom ook niet zo groot meer...

(Link voor desbetreffende DJI forum topic: https://forum.dji.com/thread-127792-1-1.html)
 
Vandaag met de Mavic Pro gevlogen voorzien van Aircraft en Remote Firmware: V01.04.0300.
Wat een drama!
Bij alle vluchten had een een volledige Data Loss en dat zelfs bij 44 meter.
Met Firmware: V01.04.0100 had ik voorheen geen enkel probleem.
Nu heb ik op een aantal forums slechte ervaringen gelezen met deze Firmware: V01.04.0300.
Ik heb net mijn Mavic en Remote terug gezet naar Firmware: V01.04.0100 en nu is kijken of de problemen weg zijn.

Vlucht 3.jpg



Vlucht 2.jpg



Vlucht 1.jpg
 
Gisteren bij ons in de buurt, Langeraarse plassen. Man heeft 40 minuten aan een stuk ijs gehangen. Even geteld: 33 hulpverleners waren aanwezig, 1 x Lifeliner met Mobiel Medisch Team (heli), 1 x Politieheli, 1 x TAS Brandweer, 1 x duikploeg brandweer, 8 man politie, etc. etc.

It wasn't me :). Gebied valt onder CTR Schiphol.

Schermafbeelding 2018-03-05 om 07.57.47.png


Langeraarse Plassen, volledig in CTR1 / Schiphol: no-flyzone dus:
Schermafdruk 2018-03-05 18.17.47.png
 
Laatst bewerkt:
Nee leuk joh, even iemand op de film/foto zetten die door het ijs is gezakt. En dan heb je dat op beeld... en dan? sociaal media?

Blijft me serieus verbazen wat diverse mensen in hun hoofd halen...
 
Back
Top