doe het zelf Hovercraft

Ronde vlakken kun je ook iets ruimer met rechte snedes snijden en dan met een fijn schuur papiertje (met fijn bedoel ik een groot aantal kleinekorreltjes per oppervlakte, niet dat het je favoriete papiertje moet zijn) de ronding erin schuren.

Ik heb 3x een hovercraft gemaakt om de wielen van een burostoel te vervangen. Daarvoor is een binnenband van een fiets geweldig! Mooi slijtvast want mijn lagers van mijn fan waren eerder versleten dan de skirt.

Jakko
 
anders pak je van die hobbie mesjes .. zijn vlijm scherp zoals scheer mesjes :)

Ik ben er achter gekomen dat het depron snijen niet zo makkelijk is als ik dacht :-|
Op de hoeken gaat het tijdens het snijen meestal een beetje kapot.
Hoe snijden jullie depron?
Ik snij met een staneymesje op een plank hout.


ehmm btw jakko ??

dus jij zweeft nu aan je bureau ? :P
 
@markjuhh

Je hebt gelijk ik sneed altijd in een keer er doorheen,
nu deet ik het in laagjes en dat ging veel beter!
bedankt
 
ffe twee vraagjes:
Hoe zet je foto's op dit forum?
Hoe kan ik mijn skirt vastmaken zodat ik hem kan vervangen?
alvast bedankt

J.G
 
Hey

Ducktape is idd vrij plakkerig, als je dat niet vertrouwd zou ik gewoon brede tesa gebruiken. Dubbelzijdige tape is ook een goede oplossing, had ik zelf nog niet aan gedacht.

De foto's zijn wat klein maar zien er goed uit, nou nog in elkaar zetten ;)

Suc6!
 
Ben nu bezig de skirt vast te maken,
de bodemplaat heb ik ook af.
Foto's komen nog!
Ik zal de foto's voortaan wat groter maken :p

J.G
 
Ik heb 6 aangehouden, had ik ergens gelezen. 7 zal ook wel gaan denk ik, heb je alleen een groter oppervlak om op druk te houden.
 
Ja dat moet wel lukken :) Die van mij hovert op twee180 motortjes van een oude coax heli, aangevuld met een losse 180 voor de lift.
 
Ik heb de rok aan de zijkanten 5cm uitsteken en voor en achter 6 cm.

Bij mij was het zo dat als ik hem groter maakte hij heel snel zn neus omhoog gooit.
 
Back
Top