Electric Formula one

a3009102-5-Outrageous%20%236%20Electric%20Formula%201%20005.jpg


Miss Outrageous. Het is een kit. Ik hoop ze vliegend te hebben op 25 April in Wijchen. Dit is de Carbon slipper uitvoering


Gaaf ding hoor. Waar heb je hem besteld?
 
Ik heb er twee besteld in de USA bij Jerry Small uit een kleine prototype serie. De Pogo's van Horizon die staan nu op de site en zijn bestelbaar.
Ook daarvan heb ik er een aantal besteld.

Robbert
 
Jerry Small zegt me niets, en ook google heeft geen zinnig antwoord. Ik wil voorlopig geen ARF meer kopen, bouwen is zo veel leuker!

Als Jerry de eerste productie serie gaat maken wil ik er een kitje bestellen.
 
Mr Blobby heb je ook een echte naam ;-)

Jerry maakt geen productie dat doet Horizon of een andere club. De Pogo was de eerste EF1 die Jerry heeft ontworpen en die is nu op de markt.
Ik ben aan het kijken of ik meer kitjes kan laten komen. Zijn er nog meer die een Ef1 racer willen gaan vliegen. Kom in iedergeval naar Wijchen 25 April.
 
Hoi Robbert,

Dit ziet er aantrekkelijk uit om weer is met pylonracen te beginnen.
Ik zal dit draadje op de voet volgen, misschien weer iets voor mij.

Groeten,
Adrie L
 
Zou wel leuk zijn Adrie, hebben we weer een oud club20 vlieger erbij.
Ik had tot voor kort nog een A3 racer, jouw ontwerp.
Nico H.
 
Hee Nico,

Toen ik het catfish verhaal van jou las heb ik nog gezocht naar mijn de oude club 20 mallen,maar blijkbaar zijn die weggegooid door mij.
Maar het kriebelde weer dus wie weet.

Groet Adrie.
 
full

Dag Maestro

Dit is een foto van de halve finale in mijn eerste club 20 wedstrijd. In de modder in Belgie 25 jaar geleden op de Boeberg in Tongeren. Adrie (A3) staat te poseren voor de foto terwijl iedereen de motoren al aan het starten is. Ik sta mijn startkabels te ontwarren.

In Engeland zijn ook al een aantal oud club 20 vliegers opgestaan om EF1 te gaan vliegen. Laten we het hotel in Mundesly maar weer afhuren :mrgreen:
 
Laatst bewerkt door een moderator:
Mr Blobby heb je ook een echte naam ;-)

Jerry maakt geen productie dat doet Horizon of een andere club. De Pogo was de eerste EF1 die Jerry heeft ontworpen en die is nu op de markt.
Ik ben aan het kijken of ik meer kitjes kan laten komen. Zijn er nog meer die een Ef1 racer willen gaan vliegen. Kom in iedergeval naar Wijchen 25 April.

Natuurlijk heb ik die, 4 zelfs, van mijn ouders gehad. Maar hier op het forum is het Mr Blobby. Als ik je preek in Wijchen leg ik het wel uit.

Mocht je aan een kitje kunnen komen dat hoor ik dat graag!
 
Ik vindt EF1 een leuke klasse maar alleen dat fragiele onderstel zie ik niet zitten (overigens, kan dit wel vanaf gras starten?), dat was juist de kracht van club20 , je kon in ieder weiland vliegen, kijk maar naar die foto. En Adrie, kijk goed naar die foto van Wubbo , dat is een A3.
Ik ben voor het opnieuw invoeren van de oude club 20 klassen met normale spanwijdte, geen landingsgestel en goedkope, makkelijke verkrijgbare (HK)standaard aandrijving.
 
De grote kracht van EF1 is dat de kits ARF verkrijgbaar zijn bij de modelbouwzaak op de hoek. Het verkrijgbaar zijn van de kits en ARF's is mede verantwoordelijk voor het succes van Q(E)500. Dat is ook de reden dat ik destijds ook ben begonnen met inkopen van de Grand Chelem.

De EF1's zijn een eitje om te vliegen en starten en landen van gras is probleemloos. De modellen zijn ontworpen voor de motoren van deze tijd en zijn juist voor een gewone clubvlieger bedoeld. In een weiland gaan staan is niet meer van deze tijd Nico. Afgezien van de juridische concequenties bereik je ook niemand. Wat wij willen is een groeiende pylon gemeente en dat moet je doen door te promoten met mooie spannende races op een CLUB veld. Daar staan de pylonracers van de toekomst. Niet in de wei.

a3023256-50-Endeavour.jpg
 
Laatst bewerkt:
Zo heb ik er ook nog één, Vliegt wel leuk, niet super hard, is wel heel goed handelbaar

Maar de constructie van het landingsgestel is uije.

Is 2x gevlogen, maar de wielkappen slaan met de landing door de vleugel,
gevlogen met 5S, kontronic motor en 12x12 prop en er ligt een pakketje van 6S klaar.

Kelly.JPG


0x9YS5uJ3QE[/media] - Kyosho Kelly Electric Powered

En de echte is een Barbara Jean 2 (betere foto kon ik niet vinden).
Barbara jean 2.JPG
 
Laatst bewerkt door een moderator:
Back
Top