Flightmodes T14SG

Ik krijg het niet voor elkaar om flightmodes aan te maken in mijn T14SG
Ik kan schakelaar toewijzen, start/thermiek/ speed aanmaken, maar dan?
Gaat om een zwever met aileron en flaps, met hoogtecompensatie.
Bij de schakelaar snap ik het ook niet, je hebt log, aan-uit-uit, uit- ui- aan?
Je kan met een drie standen schakelaar toch 3 modes schakelen?

Gr, Nico
 
Ja, je moet het ff doorhebben bij de 14SG.
Het staat ook nergens goed beschreven, vind ik.
Je maakt in de "conditions" 3 condities aan bijv: speed, cruise en thermal, deze zet je op schakelaar bijv SB. Hier kun je ook de prioriteit aanhangen (pijltjes).
Dan ga je per conditie je trim-mix programmeren. Je zet de SB in speed stand en past de waarden aan in de trim-mix, zo doe je dan voor iedere conditie, in trim-mix is alles (ail/flaps/elev) te bepalen.

In system zet je de T1-T4 trim op "separate", zo kun je voor iedere conditie apart trimmen.
 
Laatst bewerkt:
Ik zal een handleiding (ik dacht dat ik m al had gemaakt) maken want ik krijg de vraag wel vaker (ook van clubgenoten).
 
Top, bedankt!:thumbsup:
Ik wist dat ik dat al eens voorbij had zien komen, maar kon het niet meer vinden.
Gelijk maar opgeslagen....
Ga er mee aan de slag.
 
Dan zal ik er wel overheen kijken......
Is dat software afhankelijk?
Mijne heeft nog sw versie 4.0
Als ik update naar een latere sw versie werken mijn pre lbt ontvangers niet meer, denk ik?
 
Ik heb de 8FG super (14 kanaals software 5.0) en een
14SG (software 4.0)

Mijn 8FG heeft geen conditions/flightmodes, niet bij zwevers en niet bij 'algemeen'
Mijn 14S heeft conditions/flightmodes bij zwevers maar niet bij motor modellen.

De jog knop kent drie hoofdmenu's: system, link en model De optie conditions vind ik bij mijn 14SG onder het menu link

@Tbird2: kun jij uitleggen hoe en waar jij conditions kunt kiezen in jouw 8 en bij de14 voor motormodellen. Ik heb het niet en weet dat de 16 en 18 wel voor zowel motor als zweefmodellen conditions kennen.

Erik
 
Net nog even naar het manual gekeken (T8FG) en die zegt idd conditie schakelen alleen heli en zwever (ik vlieg meest heli).

Echter voor mijn normale toestellen ga ik naar dual rate, daar kun je expo en rate instellen en een schakelaar toe wijzen voor 5 vlieg toestanden.
Ik stel op die manier meestal 3 flight modes in met verschillende uitslagen en expo instellingen, en die zet ik op dezelfde 3 standen schakelaar, en dan heb ik 3 flight modes.

Wellicht bedoel je wat anders, zweven doe ik niet dus termiek en speed stand (flight mode) gebruik ik niet?
 
Back
Top