FMS-Spaarnwoude Hemelvaart Show 2011 !!

Ok, hebben we het nog wel over dan:) Als het meezit heb ik dan m'n nieuwe auto, dan kan er nog meer mee, lol (en de caravan kan ook vol met vliegtuigen:mrgreen:)
 
Dat zou wel zo handig zijn, weet niet of alles extreem makkelijk in de demio gaat.

Als ik even ga tellen:

EF 48" EXP, trainer, 2 swifts en evt nog een extra en dan nog kampeerspullen van ons allebei, maar het zal een kwestie van passen en meten worden. Ach ik heb altijd nog een dakkoffer die op de demio kan:D

Over de dagen dat we komen, dat hangt van mijn examens af... Als ik herkansingen heb dan weet ik niet of ik alle dagen kan komen:( Natuurlijk ga ik keihard mn best doen om ervoor te zorgen dat ik geen herkansingen heb:)

EDIT: zie net dat ik pas de uitslag van mn CSE krijg ná het hemelvaart evenement, ik ben er dus gewoon de HELE WEEK!!!

is het mogelijk om op woensdagavond al aan te komen :)?
 
Ja, ik heb ruimte genoeg. Ik zie alleen dat 2 juni op 't werk een offciële feestdag is, 3 juni (vrijdag) niet, dus ik ga morgen effe kijken of ik vrij kan krijgen die dag......
 
succes

Jij gaat dus ook van donderdag t/m zondag als je vrijdag vrij kan krijgen?

Ik heb vorig jaar 9 vliegtuigen (including 2.6M 3d-kist) in een station wagen kunnen krijgen. Denk dat het wel moet passen, die swifts passen overal wel tussen:)

het bewijs:
spaarnwoude%20120.jpg


spaarnwoude%20122.jpg


Heb al vaker 3 vliegtuigen achterin gehad en dat gaat best makkelijk, alleen zit je voorin wat krapjes (achterbank voorover klappen)
 
Laatst bewerkt:
Jij gaat dus ook van donderdag t/m als je vrijdag vrij kan krijgen?

Onder voorbehoud van goed (vlieg-)weer wel ja:) (die caravan is wel een uitkomst, ik heb er een bloedhekel aan om steeds zo'n tentje op te moeten zetten) Mijn auto zal sowieso wel propvol zitten met vliegtuigen (3.30 meter Yak, kleine Yak en wat funjets) maar in de caravan moet ik ook nog wel wat kwijt kunnen.
 
Vrije dag is geregeld, dus met goed weer ben ik er ook alle dagen......
 
Het wordt weer gezellig zie ik al :D

Zijn er nog mensen uit de "heli scene" die langs komen ?
Het zou super zijn om eens een grote schaal-heli op het evenement te zien vliegen :yes:
 
@Bob.

Zal eens vragen aan clubmaatje Ruud, heeft grote 'schaal' heli's en kan heel mooi vliegen.

Ger.
 
Back
Top