Foto's maken met de Gopro hero3

  • Topicstarter Topicstarter Duy
  • Startdatum Startdatum
D

Duy

Guest
Hoi Allemaal,

Ik ben nieuw hier en heb weekje geleden mijn eerste Multicopter gekocht.:D
Ik ben nu dus een gelukkige eigenaar van een DJI Phantom 2 met een zenmuse H2-3d en een Gopro hero3 Black.

Misschien heb ik nog niet goed gezocht op internet, maar ik kan nergens duidelijk lezen/vinden hoe je foto's kan maken met je Gopro in de lucht. het schijn dat de wifi van je Gopro niet mag worden gebruikt ivm storingen met de Phantom.

Nu is mijn vraag hoe doen jullie dat met al die mooie luchtfoto's met de Gopro's?

grt,
Duy
 
Bedankt voor je reactie!
maar mijn Duits is niet al te best....
Dit is gewoon de handleiding van GOPRO?
 
precies dat waren je opties wel, voor nu ;)
Je kan hem ook nog op narrow , of op medium zetten voor wat minder fish eye effect . En er zijn diverse filters welke de fisheye kunnen verminderen in je favo foto bewerk software.
 
Hoi,

yes, snapshot was dat ene,
en de instelling b.v. alle 10 sec. een foto de tweede,
met een goede sd-card gaat die heel lang mee,

en wat wil je met wifi als je toch geen fpv hebt ??

trouwens staat alles heel goed in de handleiding gopro

Groet
Uwe
 
Thanks Allemaal!
Met deze info kan ik verder gaan spelen met me phantom en GOPRO :)

Grt,
Duy
 
Dus ik maak hieruit op dat je de WiFi van de gopro uit moet hebben staan tijdens het vliegen. Als ik luchtfoto's maak met de gopro vanuit mijn vliegers dan kan ik zien via de gopro app waar ik film en waar ik foto's van maak. Dit kan dus niet met de dji begrijp ik om de WiFi aan te zetten tijdens het vliegen en dan te zien via de iPad wat ik film
 
Dus ik maak hieruit op dat je de WiFi van de gopro uit moet hebben staan tijdens het vliegen. Als ik luchtfoto's maak met de gopro vanuit mijn vliegers dan kan ik zien via de gopro app waar ik film en waar ik foto's van maak. Dit kan dus niet met de dji begrijp ik om de WiFi aan te zetten tijdens het vliegen en dan te zien via de iPad wat ik film

Ik zou het niet doen nee, ik heb Wifi wel eens aangehad met de QR350 en geen probleem maar het kan dus gaan storen op je ontvanger en dan kan je quad rare dingen gaan doen :D
 
Hoi, Als het goed is heb je bij je GoPro Hero 3 Black edition ook een remote (afstandsbediening) gehad. Hiermee kun je eenvoudig foto's maken als je de GoPro in de lucht hebt hangen.
Tevens bestaat er de mogelijkheid om je telefoon via WiFi te verbinden en dan de foto's af te drukken maar signaal is wel erg traag.
Heb al een aantal foto's op deze manier gemaakt en werkt prima.

Snapshots uit een video nemen geeft niet het mooiste resultaat. Het beste is gewoon 12megapixel foto direct maken en dan op medium zetten. Eventueel kun je hem later op de computer nog wat bewerken.
 
@bdnijs,

Dat wordt dus in eerder genoemde reacties genoemd, om juist niet de Wifi te gebruiken van de GoPro, om eventuele storingen te voorkomen..
Overigens werkt de afstand bediening ook via de Wifi;)
 
Idd geen wifi gebruiken!!!

Is een tijdje terug ook een waarschwings mailtje verstuurd door DJI
Ik ben geen dealer maar kreeg wel dat mailtje ;)

Dear DJI dealers,

Please do make sure to have it in your mind that Do Not fly the phantom with any WiFi devices together, because WiFi can probably interfere the radio signal of Phantom, and affect the flight!
Please keep your customers notified, and feel free to reach your sales representative if you have any questions, thanks!


DJI Marketing Dept
Mar 10,2013



Het kan wel met de Phantom vision. Die zender werkt namelijk op 5.6 ghz
 
Zonder wifi :)

Foto gemaakt op 100 meter boven het centrum van Amersfoort, net boven het 'haantje van de toren' van de OLV-toren (98 meter hoog).

<foto verwijderd>
 
Laatst bewerkt:
haha, ja even afwachten :-) Maaruuh, je bedoelt toch dat jij hem op het haantje kan landen? :cool:

Even inhaken op het verhaal. Wat je met name merkt is dat de signaalsterkte met wifi aan vele malen lager is. Het is onverstandig en kan flinke storingen veroorzaken. Hetzelfde als FPV op 2.4 en vliegen op 2.4... ook niet handig.

Ik had hem op filmen en daarnaast elke 5 sec een foto (hero black). Heb je na een vliegsessie voldoende materiaal om mee te spleen.
 
Zonder wifi :)

Foto gemaakt op 100 meter boven het centrum van Amersfoort, net boven het 'haantje van de toren' van de OLV-toren (98 meter hoog).

phantom.jpg

en het is weer zo ver...:onweer:
 
Back
Top