Fox van Windrider tot 25 december zonder verzendkosten

Gisteren op Langevelderslag geweest, daar waren heren bezig met een Windrider Fox. Een EPP hellingzwever. Vloog erg goed.

Even gekeken op www.windrider.com.hk en het blijkt dat de Fox bij bestellingen voor 25 december zonder verzendkosten worden verstuurd. Dat geldt alleen bij een afname van 3 stuks. Ze kosten dan $ 70,- dat is de kale versie, zonder servo's

Ik wil er een en Eric Rukkers ook. Wie is nummer 3?
FOX%20BOX%20LABEL.jpg

Meer info op www.windrider.com.hk

Groeten, Leon
 
Laatst bewerkt:
als ik het goed begrijp van de site zit er zelfs een ontvangeraccu bij dus alleen eigen ontvanger inpluggen
 
Leon,

Voor $ 70 krijg je de kale Fox. Van wat ik lees begrijp ik dat 3 x $70 gaat om de standaard Fox zonder kleuren stickers en zonder de servo's. Bij de prijs krijg je een pulldown menu met verschillende opties. Meer onderdelen ==> hogere prijs.

Leuk kist maar ik denk nog even na. Heb al verschillende bouwdozen staan die nog niet vliegen.

groet,

Erik
 
ik wil er nog wel eentje bij, op reserve
die kistjes vliegen zo goed, wil er eentje bij

ik heb er toen 10 via Ebay gekocht, ik weet niet hoe de handel vanuit HongKong gaat
 
Laatst bewerkt:
Tel bij die 70 dollar nog wel de verzendkosten ....
Leuke website trouwens. Vooral de airliners! Wauw.
 
Tel bij die 70 dollar nog wel de verzendkosten ....
Leuke website trouwens. Vooral de airliners! Wauw.

Voor 3 foxjes betaal je geen transportkosten !!

bestelling gaat straks de deur uit ( 3 natuurlijk)
 
Bestellen?

Voor 3 foxjes betaal je geen transportkosten !!

bestelling gaat straks de deur uit ( 3 natuurlijk)

OK, jij gaat bestellen? Prima!
Hoe krijgen we hem in Haarlem en Wichmond?

[EDIT]Of bestel je er voor jezelf 3, en niet voor 'ons'.[/EDIT]

Leon
 
Laatst bewerkt:
De bestellijst...

Dan hier de voorlopige lijst:

- Leon Wubbe [Haarlem] (ikke;) )
- Erik Rukkers [Wichmond]
- Han Veldhuis [Almelo]
- jan-willem [Westkapelle]

Als ik morgen duidelijkheid heb van onze Belgische vriend 3w_flyer of hij ook voor ons bestelt, ga ik zelf tot bestelling over.
Overdracht kan gebeuren als jullie een keer op LVS komen vliegen, dan rijden jullie even via Haarlem om mij én je Fox op te halen ;)
 
Laatst bewerkt:
Leon,
Je snapt toch wel dat er bij het vintage treffen streng gecontroleerd wordt op de aanwezigheid van EPP hoop ik? Inclusief urine- adem- en bloedtest als dat nodig is.
Géén EPP!
 
Hey jongens,

bestel aub voor jezelf he, 5 minuten werk en het is gebeurt.

alsof dit iets is waarvoor je schrik moet hebben. Als je al geen 150 euro voor jezelf kunt voorschieten ??

Dus die voor mij zijn voor mezelf en mijn vrienden.

sorry.

Peter

PS : aan Wubbe bedankt voor de info maar als je zelf ermee afkomt mag je zelf ook best voor jezelf bestellen.
 
Vintage

Leon,
Je snapt toch wel dat er bij het vintage treffen streng gecontroleerd wordt op de aanwezigheid van EPP hoop ik? Inclusief urine- adem- en bloedtest als dat nodig is.
Géén EPP!

Arjan,

Natuurlijk snap ik dat. De Fox gaat niet mee naar Arnhem, maar wel naar de WaKu :D
Trouwens, wat zie ik nu! Jouw Huckepack kist (die wel mee naar Arnhem gaat) is van .... EPP

Groeten, Leon
 
Laatst bewerkt:
Update

Ik zie dat je niet zomaar 4 Fox-en kunt bestellen. Het gaat per 3.
Ik ga het nog proberen (als ik vanavond bestel) maar als dat niet lukt, dan worden het er 3, en heeft jan-willem pech...

Ze zijn overigens ook bij Lindinger te koop, voor € 69,- weet niet meer wat de verzendkosten van Lindinger zijn.

Leon
 
lindinger:

Belgien, Dänemark, Luxemburg, Niederlande, Slowakei, Slowenien , Tschechien, Ungarn
Lieferungen: Vorauskassa, MC, VISA,

Nachlieferungen: Katalog- u. Shopartikel werden ab einer Summe von € 10,00 frei Haus nachgeliefert

Lieferbedingungen: € 6,- Portopauschale; Porto- u. gebührenfrei ab einem Auftragswert von € 250,00
 
Leon,

Ik reken net even zijn spanwijdte uit. Hij leek mij wat klein maar meet een aardige 1.65 m. Ik ben overtuigd, als ik een drietal kan volmaken wil ik ook graag een Fox.

ALs jij er drie bestelt en je hebt nog één of twee namen dan kan ik ook zelf wat regelen met hen. Dan hoef jij er geen 6 te bestellen.
Laat maar even weten.

Erik
 
Back
Top