FPV, multicopter videos enz

Hier ook een nieuwe speeltuin wat ik ontdekt heb vandaag

 
Laatst bewerkt door een moderator:
VETTE VIDS mannen !!!
voor de LIMBURG-RACE heb ik een SPECIAAL plekje ;)

@garbungel: veel verschil met 1.2 en 5.8 tussen die boompjes?!

Precies zoals je het zei eigenlijk :). In die bosjes valt het allemaal best wel mee en werkte her verbazingwekkend goed, maar die groene kleiene denneboompjes zijn een nachtmerrie. Het glitcht aan alle kanten. Daar had ik dan met 1.3 geen last van. Maar de rest was goed te doen!


Ben benieuwd naar je limburg track
 
vandaag aan het oefenen geweest in de tuin. poehh naze32 is echt wel anders dan naza, moet nog beetje oefenen voor het bos werk:D het vallen en opstaan is weer begonnen :D maar word al telkens beter en durf telkens harder:D heeft wel een power met 9" props maar vanwege ruimte op de lipo komen er 8" zijn besteld, maarja de leverancier was volgens mij druk met racen:lol:

 
Laatst bewerkt door een moderator:
Top gevlogen toch, 1 ding is zeker, ik doe het je niet na haha.

Voor ik met multicopters begon dacht ik LOS vliegen is moeilijk en FPV vliegen dat is eitje, nu ik het daadwerkelijk geprobeerd heb, blijkt FPV vliegen lastiger dan LOS.
 
Thanks:D nouja gaat nog niet super maar word beter.

mwa los doe ik meestal de rate test als ik die heb aan gepast kan je zien hoelang hij er over doet voor een rondje, maar dat vind ik soms iets moeilijker:-)
 
ja een ONVERGETELIJK DaG !!!!!
wilde de #1 MULTICOPTER RACING BENELUX niet missen :D

de lootjes trekken was al Spannend (START-POSITIE) :D
laat staan het RACEN op zich hahahaha
 
Back
Top