Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Nota: This feature may not be available in some browsers.
Klopt Anko, alleen zijn dat weer extra kosten. Met vstabi heb je meer vrijheid wat dat betreft. Tevens hebben meer mensen een vstabi dus hulp kun daar iets sneller bij verwachten.
kies ik liever iets wat zich al bewezen heeft.![]()
Ik weet niet of jij voordien met een fly-bar hebt gevlogen, maar wat vind jij er zo fijn aan ? Naar mijn mening haal je dus de "ziel " uit de helikopter met zo'n systeem.
Rukwinden, turbulentie, het maakt allemaal niet uit want de helie blijft toch wel hangen. Ik had een Logo 500 met een V-bar en heb hem weggedaan om die reden. Het was een doodsaai ding geworden nadat ik er de v-bar had opgezet.
Ik kon er oneindig mee flippen, maar het gaf mij een soort dubbelgevoel.
Het ziet er leuk uit, maar een deel van de besturing is mij ontnomen want het lijkt wel of de heli weet wat ik wil. Ik kon zelfs loopings en rolls maken op lage hoogte met een vinger in mijn neus. Als je dan wedstrijden gaat vliegen kun je je afvragen wie nou de winnaar is, het systeem of de piloot ?