Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
Weer even bezig geweest met de elektronica, de emcotec BIC komt in de midden console zodat ik er makkelijk bij kan
De servo's zitten ook al in de vleugels (gelijmt, ben ik persoonlijk niet z'n voorstander van), het meeste soldeer werk zit erop, dus de maiden komt stukje bij beetje dichterbij!!
Ik heb al weer het nodige materiaal gekocht om dit te maken, Ik ben van plan om 2 messing buisjes in de romp en vleugels te lijmen. En dan het geheel met metalen pennen (3mm) in elkaar te schuiven en met imbus oid vast te schroeven. Om het hoogte roer te laten fuctioneren heb ik vierkante buis aangeschaft. Dus dat word weer solderen
De vleugels spuit ik nog vol met PUR schuim ed dan komen ze tegen de romp met (waarschijnlijk) een veer, mocht dat niet stevig genoeg zijn dan gewoon met een boutje.
Ik ben bezig met het een en ander een plekje te geven.
De Emcotec BIC in de midden console, het stokje dat uit het dashboard steekt is de choke (komt nog een ander instrumenten paneel in)
Lipo's op hun plek, ik ben er alleen nog niet uit waar ik de ontvanger zal plaatsen tussen al dat metaal van t landingsgestel en de elektronische ontsteking
Suggesties zijn welkom
Zo komt de maiden steeds een stukje dichter bij, hij moet dit voorjaar de lucht in!!
Eindelijk mn emcotec terug , deze was niet in orde en op een gegeven moment deed ie niks meer
Volgens mij heb ik een nieuwe gekregen, dus de service bij lindinger is goed duurde alleen wel heeel lang!? 6 weken.
Ik kan iig weer aan de knutsel en dan komt toch het eind in zicht, ik hou jullie op de hoogte.
Nu die LiFePo's met een grote zwier retour afzender en twee 'normale' LiPo's gebruiken, hé? Die Emcotec BIC heeft bij mij top gewerkt, dus denk ik dat deze toch niet helemaal LiFePo compatable is...