Hele partij oude tekeningen beschikbaar

Status
Niet open voor verdere reacties.
Flowhellow, het spijt me, maar ik begrijp niet wat je wilt.
Wat ik kan bieden is een archief met vliegtuigtekeningen waar je iets uit kan zoeken wat je wilt gaan bouwen. Deze tekeningen kunnen tegen bijna kostprijs worden toegezonden. Misschien eerst eens rond gaan kijken wat je precies wilt en wat binnen jouw mogelijkheden en kunnen ligt. Je zult zelf enige research moeten doen, het komt niet vanzelf aanwaaien.
 
Laatst bewerkt:
Ju 288 Model bommenwerper

Beste Fotor,

Ik zou graag de 2 tekeningen van de bommenwerper willen ontvangen van u. Zou dit mogelijk zijn? Kosten is geen probleem!
 
Raymond,

De Milan ( 70 FMT 547, HS ) is dat er een van carrera?? Zo ja zou ik heel graag die tekening van je willen overnemen!

Gr
 
Ik heb enige tijd geleden van iemand een flinke hoeveelheid oude FMT's gekregen. Vrijwel allemaal hebben ze nog de originele bouwtekeningen. Daarbij ook nog een doos met allemaal losse tekeningen. Ik heb eea geinventariseerd en zit nu al aan zo'n 120 vliegtuigtekeningen. Zonde als daar niets mee gebeurt. [edit] inmiddels zijn het er veeeeeel meer

Hier staat een Excel file met de tekeningen die ik heb liggen.

Mochten er mensen interesse hebben in een bepaalde tekening kan ik kopieen laten maken van de tekeningen en bouwbeschrijvingen. Het is niet de bedoeling dat mensen een eigen archief gaan aanleggen en om 10 tekeningen vragen, maar als er serieuze interesse is in een bepaalde tekening wil ik daar wel iets werk in steken. Als er staat "kleine tekening" gaat het om een A4 formaat, die kan ik zelf inscannen en per mail versturen.
Kosten:
A0 €5,50 per kopie
A1 €4,- per kopie (aantal en grootte van de tekeningen voor een bepaald model kunnen worden opgevraagd)
Verzending: paar postzegels + €0,25 voor envelop
De som wordt naar boven afgerond tot een mooi getal. Eventuele extra 'toelage' voor moeite wordt gewaardeerd maar zeker niet verwacht.

Heb geen haast, verwacht niet dat als je een tekening wilt hebben dat hij de volgende dag verstuurd wordt, ik heb meer te doen (werk kost bijv zeer veel vrije tijd!). Als er meer interesse blijkt te zijn (ik hoop maar dat dit geen dagtaak wordt) stapel ik het werk een beetje op om meerdere tekeningen tegelijk te laten kopieren.
Bij een aanvraag graag de modelnaam vermelden ipv regelnummer ter voorkoming van vergissingen (bestand wordt regelmatig bijgewerkt en regelnummers kunnen dus veranderen).
Hoi, Jammer dat de url niet goed werkt wil wel graag dat exel proggie van je hebben vrindelijke groet Cor Rietveld
 
Hmm, vreemd. Bij mij werkt de link gewoon.
Stuur me een pb met je email adres, dan mail ik het bestand.
 
@vw4style: ik heb even gekeken, maar er staat nergens dat het een kist van Carrera is. Lijkt me ook stug dat een tijdschrift tekeningen van commercieel uitgebrachte vliegtuigen publiceert.
 
Hoi, Jammer dat de url niet goed werkt wil wel graag dat exel proggie van je hebben vrindelijke groet Cor Rietveld
Bij mij werkt de link wel goed Cor. En welkom ook :)

Forum-tip: je hoeft niet het hele bericht te aan te halen. Gewoon het deel waar het om gaat, de niet relevante delen kun je gewoon wissen. Maakt de discussie beter leesbaar:
... Hier staat een Excel file met de tekeningen die ik heb liggen....
 
Laatst bewerkt:
Enige tijd geleden heb ik voor iemand een tekening gekopieerd, maar ik hoor niets meer van deze persoon. Nu heb ik dus een tekening liggen waar ik zelf niets mee doe. Is er interesse?

Het gaat om de Mosquito, een motorkistje dat wordt geadverteerd als kunstvlucht-beginners model.
7133494b9e235e949.jpg


Normale kostprijs (kopieer- en verzendkosten) is 13 euro, voor 10 euro stuur ik hem op naar de eerste liefhebber die zich meldt. Anders ligt hij hier toch maar te verstoffen. Bijbehorend artikel heb ik gescand.
 
Laatst bewerkt door een moderator:
Heeft er echt niemand interesse in deze tekening? Zonde als ik hem weggooi.

Het archief bevat inmiddels een kleine 250 vliegtuigen! Niet slecht.
 
Ik moet even iets kwijt.
Ik heb inmiddels wat minder goede ervaringen gehad met de tekeningen. De mosquito hierboven heb ik gekopieerd voor iemand die vervolgens niets meer van zich liet horen. Afgelopen week heb ik een tekening gescand voor 2 personen. Met de ene heb ik geharrewar over de betaling, van de ander heb ik (nog) niets gehoord. Ik hoop dat die de zaakjes nog regelt.

Ik heb al veel mensen blij kunnen maken met tekeningen, meestal zonder problemen en met enthousiaste reacties. Maar als ik vaker gezeur ga krijgen ga ik stoppen met deze service. Ik stop hier tijd en moeite in, maar het moet me geen geld gaan kosten. Dan is de lol er snel vanaf.

Kosten voor laten scannen van een tekening zijn gelijk aan de kosten voor een kopie (4 euro voor A1, 5,50 voor A0). Ik vind dit niet echt goedkoop, maar deze kosten zijn nu dus ook duidelijk vermeld.
 
Raymond,

Dat zou heel jammer zijn... zo'n archief mag toch niet verloren gaan.....
Eerst betalen en dan scannen/printen en versturen???
 
zo'n archief mag toch niet verloren gaan.....
Het gaat ook niet zomaar verloren. Alleen kunnen anderen er dan wat moeilijker bij.
Eerst betalen en dan scannen/printen en versturen???
Tuurlijk kan dat, maar dan gaat het bijna weer op zaken doen lijken. Ik doe dit voor de lol en probeer meteen wat service te leveren in de vorm van snelheid (indien de tijd het toelaat). Maar ik ga wel duidelijker vermelden vooraf wat de kosten gaan zijn.

Laten we hopen dat de problemen incidenteel waren. Er stromen meteen weer aanvragen binnen nu dit draadje bovenkomt. We gaan er weer mee aan het werk.
 
Eerst laten betalen dus, het kan blijkbaar niet anders. Anders zijn het weer de lompe kinkels die het voor de anderen, en voor jou, verpesten. Hier een voorbeeldje van de ontwikkeling 20 supermotoren tegen materiaalkosten, ook hier haken mensen af nadat Ralph er gigantisch veel tijd in heeft gestopt:
20 speedmotoren - Seite 17 - RC-Network

Zoals mensen via een forum in een vloek en een zucht een mening kunnen verkondigen, 'bestellen' sommigen op dezelfde manier. Bah!
 
Mooi initiatief Raymond! Ik heb nog te veel projecten liggen, maar ga deze aanbieding in gedachten houden.
 
Dit draadje is nu sticky gemaakt. Zo blijven de tekeningen uit mijn archief wat beter bereikbaar voor de zoekende forummer.
 
AF1EAerofly regelnummer 165

hallo ik zou graag een bouwtekening van de AF1EAerofly willen kopen
zou u contact op willen nemen met joas@orange.nl om dit verder af te handelen
hartelijk dank
 
Hallo Fotor

Ik ben op zoek naar een bouw tekening van een zwever een dg 600 span 4 meter
Misschien kan jij me daar aan helpen
 
Helaas, heb ik niet voor je. Ik had je verzoek elders ook al gezien. Nog even verder zoeken.....
 
Bouwtekening F4U Corsair gevraagd

Hoi,

Net eens lekker op het forum aan het grasduinen en kom ik dit tegen. Had ik me al de blubber gezocht op internet naar bouwtekening van een F4U Corsair uit WO2, staat het gewoon op het forum.
Bij deze dan dus graag :
09-1989 F4U Corsair schaalmodel marinejager met een spanwijdte van 1,14 meter een gewicht van 2,3 kg etc.

Laat even weten via een pb wat de tekeningen kosten, de verzending en waarheen ik moet betalen. Dan komt het in orde. :worship:
En tot slot : geweldige service dat je dit wil doen en dan hoort vooraf betalen daar natuurlijk gewoon bij.
Voor mijn part zet je de namen van de :2gunfire:wanbetalers en/of hun forumnamen hier gewoon op maar dat zal wel niet mogen.

Nogmaals : alvast bedankt !
Luc
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Back
Top