Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Nota: This feature may not be available in some browsers.
ok dankjeeven een mailtje naar kolderstok.com![]()
ik heb 4 lantaarns in de set. 3 aan achterkant maar waar de 4e moet geen idee kan ook niet ontdekken op tekening. wie het weet mag het zeggen. alvast dank
dankje en plezier gaat helemaal goed tot nu toe. ik weet nog dat je in reactie op mijn eerste post aangaf dat het voor een eerste bouwmodel best een hele moeilijke is. het gaat tot nu toe heel fijn. beginnersfouten leermomenten en dingen die gewoon heel goed gaan. wat mij helpt is de gedachte dat het mijn schip is, ik geen haast heb en soms de dingen even anders zijn of naar eigen inzicht moeten omdat de handleiding onduidelijk is of omdat ik iets niet helemaal goed heb begrepen. dan is het juist leuk om het dan naar eigen zin op te lossen.Deze werd ook wel de "admirals lantern" genoemd omdat enkel een schip dat een admiraal aan boord had deze lantaarn mocht voeren.
Het formaat is normaal wal de helft kleiner dan de grote lantaarn.
Sergal trok zich van de maatvoering niets aan en de opbouw was niet realistisch.
Wat Panart er tegenwoordig van maakt weet ik noiet.
Ik heb de mijne laten ontwerpen in 3Den printen op de gewenste maat
Bekijk bijlage 578515
Bekijk bijlage 578516
Bekijk bijlage 578517
Veel modelbouwplezier,
lengte is ongeveer 4cm geen gaatjes. voor de kuil heb ik de aangegeven paaltjes gebruikt. ik denk dat het per abuis in pakket zit, want op geen tekening of foto te vinden.Geen idee, hangt ook en beetje van de afmetingen af.
Ik schat diameter 1,5 à 2 mm en lengte 2 à 2,5 cm.
Zijn er gaatjes in de uiteinden?
Het lijkt mij op het eerste zicht een vrije interpretatie voor de kolommen onder de balken van de kuil, maar daar heb je er geen 30 voor nodig, tenzij je het ganse dek ermee uitrust.
Succes met de speurtocht.
nee hoor te groot. wellicht per abuis meeverpakt. dank voor reactieZijn dat niet de asjes die door de kanonsloop gaan?
Kijk eens hier https://www.modelbouwforum.nl/threa...-panart-1-78-henk.271796/page-10#post-4066434