Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
Hoe bouw ik simpel (en dd. 2013; moeilijk) een goed vliegende planck.
Voor mijn zoon had ik een STC gemaakt. Mijn eerste echte depron projectje. Vloog wel leuk maar nam ook veel ruimte in om op te bergen
Eigenlijk wilde hij graag een ragbakje. Ik herinnerde mij iets gelezen te hebben over een plankje en wat zoeken hier leverde al snel dit draadje op. Van de week in elkaar gezet. Het lastigste is de neuslijst netjes krijgen. Een fietsbel erop en een 800mAh 2 cellen lipo. Even wat inregelen met de reflex en uitslagen en vliegen als de brandweer. Met 1/3 gas vertikaal omhoog !!
In en outside loops, vertikaal omhoog, inverted geen probleem. Zelfs met een 4/5 Bft zoals nu goed te vliegen. Is grappig om dit planckje te zien gaan als een mug op steroïden en dan op circuit te zien komen als een statige zwever. Want zweven doet het ook nog eens heel aardig.
zo das een tijd geleden! tis weer tijd voor een nieuw plankje. 60cm. 150 gram, 3mm depron en profieltjes uit eerste post gebruikt. CD rom motortje, 2S500mAh, 10A regelaar en twee 5 gr servos en alles beplakt met rood (rood vliegt beter) en alu tape. eerste handstartjes zijn altijd spannend, maar die gaan nu goed...elevons hebben juiste reflex en zw punt ligt goed.
4A volgas met 8volt 32watt. lkkr
Zijn de PDF's van deze plank nog ergens te verkrijgen?
Ik heb het hele topic doorgelezen en uiteraard zijn alle linkjes zo dood als een pier en is er nagenoeg geen foto meer te zien.
Beplanken met Depron en tape lijkt me wel wat.