Hpi baja 5b uitlaat

Hallo

ik heb een vraag,
welke uitlaat ken k het beste nemen, k rij met een 26cc standaard filter en 8000rmp koppeling,

ik had zelf een mielke side pipe ingedachte of een killer s side exhaust.
of als jullie iets beter's weten ook welkome natuurlijk.
het moet wel een stille uitlaat zijn ivm overlast.

alvast bedankt, Tristan
 
Lekker een samba er op zetten.
Heb je van alles wat en nog binnen de normen van het geluid ook.
En is niet zwaar.
volgens mij valt de nieuwe versie ook binnnen de rol kooi.
 
Laatst bewerkt:
Ik kan je zeggen dat de Dominator zeer goed werkt op een 26cc, maar dan zou ik voor de unsilenced versie gaan met de aparte demper van ddm via een stuk darm ertussen. Aangezien de silenced versie (geintegreerde demper) nog steeds luider is dan de Dominator met bijgeplaatste demper. En het voordeel is dat je dan nog altijd de demper kan verwijderen als je ergens rijd waar niemand in de buurt is. De aparte demper monteren is wel niet ideaal en kost ook weer extra.

DSC04965.jpg
 
De Dominator heb je al Tristan, een Demper er op en gaan :)

Of wat Hedibi en ik ook al zeiden, een Samba :)
 
k wist dat de samba een goeie uitlaat is, en die ddm laat k gewoon zo ;)

maar hoopte eigenlijk dat der mensen waren die een mielke of een killer s hadden want vind het wel een kick model.
 
k wist dat de samba een goeie uitlaat is, en die ddm laat k gewoon zo ;)

maar hoopte eigenlijk dat der mensen waren die een mielke of een killer s hadden want vind het wel een kick model.

Ik heb nog samen met Dieder gereden die een Silenced Rear VRC had. De demper die geintegreerd is in deze uitlaat ziet er identiek uit als de Killer-s versie (Sidemount VRC) . Ik vermoed dat deze dus hetzelfde geluidvolume produceren. Hierbij kan ik je zeggen, indien deze even luid gaan, de Dominator met demper een stillere keuze is.
 
Ik rij nu met een Vrc Sidemount (silenced)

En ja het is een leuk uitlaatje met best veel power en een aangenaam geluid maar vrij prijzig en ze roesten omdat het blank staal is.

Heb ook een Jetpro v2 gehad en het geluid daarvan was echt super mooi op hoge toeren was het ook een goede uitlaat maar onderin het toeren gebied een beetje teleurstellend goed op te lossen met een 813 of 990 carburateur wel erg gevoelig voor deuken.

Heb ook nog een Ddm rear Dominator v1 gehad Echt super power vooral onderin echt een lowend kick die ik met geen andere uitlaat heb gehad maar wat een kl*te herrie daar wordt je gewoon doof van :D.

Succes met je keuze
 
Sorry Dennis, maar dat is niet waar, tis geen slechte uitlaat per definitie. Maar jij hebt nog nooit anders gereden dan die ss pijp en weet dus ook niet anders. Geloof me als ik je vertel dat als je een andere uitlaat neemt met meer "volume" zal je verbaast zijn.

Ikzelf zweer bij een Samba (maar ken ook niet anders ;)), mooi geluid, niet te schel en voldoende power onderin.

Heb de ss pijp op de Baja gehad en vond hem ronduit ruk.....daarbij komt dat de prijs voor dat stukkie blik veul te hoog is. Voor een paar tientjes meer heb je een echte uitlaat.

Als je geen reden hebt om te upgraden en de power van je Baja je bevalt dan moet je gewoon met de ss pijp blijven rijden, maar ben je op zoek, zoek dan iets beters.
 
Ik praat ook over mezelf heh;). Maar daar heb je wel gelijk in verder. Blijf eerst hier mee rijden en t.z.t. komt er nog wel wat anders op. Zal pas volgend jaar worden, maar ik leg liever iedere week wat geld weg zo dat ik aan het einde van het rij seizoen eventueel een andere uitlaat kan aanschaffen en zowiezo een Elcon koppeling.
 
hey tristan, Ik heb lang geleden met een mielke gereden, gewoon een van de beste, lichtste, stilste en op hoog toeren goede uitlaat. Alleen heb ik er 2 wedstijden mee gereden en een hele boel bashes, maar ik krijg dat klere ding niet goed op mijn auto. Ik heb echt vanallus geprobeert. De bevestiging is niet goed. Ik heb aparte steuntjes gemaakt en dikkere veersteunen, ook 2 steunen. Niks helpt. alles breekt af. Wat ook een nadeel is dat de bocht erg dun is en dus met het minste of geringste tikje van je medecoureur er een deuk in zit.
Nee ik heb hem alleen om die reden eraf gehaald. Ik rijd nu met een VRC uitlaat als ik op een wat langere baan rijd voor wat meer hoge toeren, en met een samba als ik wat meer trekkracht onderin wil.
 
okeej dan ben blij dat k hem nog niet besteld heb :)
nu ik dit zo hoor ga k zoiezo niet meer voor een mielke.
me k rij trouwens alleen maar voor de fun maar moet wel onder de 80db's zitten :)
die vrc die je hebt is dat silence/sidemount ?
 
Een 5Tcan met Silencer is enorm stil en valt binnen acceptabel geluidsnivo.

De Vrc silenced zij-uitlaat produceert iets meer geluid en is best groot.

Qua prijs is de 5Tcan een zeer voordelig alternatief.
 
De VRC is sidemount inderdaad en blijft onder het geluidsnivo. Het is een echte expansie uitlaat daarom is ie wat groter in moet ie naast de auto, dus buiten langs. De prestatie's zijn over de gehele vermogenskromme wat toegenomen en geeft wat meer toeren. De samba levert overall wat meer vermogen maar toch vooral onderin wat meer vermogen.
De 5T Can is inderdaad ook een hele mooie uitlaat die vooral onderin erg sterk is, maar levert verder geen ekstra vermogen in het midden of hoger toerental.
 
mmmhh denk dat k dan voor die samba ga, al is die 5t can ook wel aantrekkelijk, maar wil in de winter met cilinder tune dus dan is die samba beter denk.
of dan toch die vrc side silenced,

oftewel ik weet het egt gewoon niet damn
 
Laatst bewerkt:
Als je eraan denkt om je cilinder te vervangen dan is de vrc side pipe een hele goede aankoop en brengt ook daadwerkelijk vermogenswinst.
 
ik rij nu zelf met een jetpro
Indonesia_Jetpro_Exhaust_Pipe_For_Hpi_Baja20086121302018.jpg
(niet mij foto wel de zelfde uitlaat)

maar ben opzoek naar een andere omdat deze me niet bevalt
ben er tevaak mee over de kop gegaan en hij is nu aan ale kanten krom en gedeukt

heb dit forum een beetje door gelezen maar ik heb nog niet echt iets gezien wat mij wat lijkt

zoek iig een uitlaat wat snel is en ook onder in goed presteerd
maar wil geen uitlaat wat aan de zijkant zit (ja ben veelijsend:P)

dacht zelf eerst aan een tuned pipe maar daar word ook niet echt heel veel goeds over gezegt
en over de X can kan ik ook niet veel vinden
dus weet niet als dat wat is
maar de domintor lijkt mij wel wat maar weet dus niet echt een betere opti is voor de jetpro omdat deze ook nog al uitsteekt van achtere

en hoe veel geluid hij produceert maakt me niet heel veel uit

grt wouter
 
Laatst bewerkt:
Back
Top