JA op expert vliegt hij inderdaad een pak beter

! en van die armpjes die los klikken lijkt mij dit idd ook een manier om de energie te absorberen. Het Enige wat ze zouden mogen veranderen zijn de pootjes zelf. Deze mogen iets zachter zijn.
Verder heb ik ongeveer gewogen wat de hubsan aankan van heffen en dat ligt om en rond de 10 gram (zonder veel merkbaar verlies in behendigheid) Wel gewogen met een keukenweegschaal!
Pootjes en body zijn perfect ik heb al veel gecrashed ook tegen muren en op full speed, maar nog niks stuk zien gaan, behalve propjes.
Ik heb nu 100 plus lipo´s geleegd in mijn x4tjes ( 2 stuks).
vind het een genot om mee te vliegen en heel veel fun, prijs/fun verhouding is zeer hoog voor mij. En in expert mode en volgas heb je echt wel de ruimte nodig en kun je heel goed leren vliegen. Leer nu net fullspeed hard gesneden bochten (roll vol, yaw heel zachtjes, pitch vol naar beneden en dan tegelijk volgas erbij) en dan van een linkse in een rechte overgaan, en de diameter wisselen van heel klein naar 25 meter), beetje slalommen om bomen heen...en af en toe een flip, rolls lukken me niet vaak, gaat hij een beetje raar schudden, dat moet ik mischien nog meer op snelheid proberen. Kortom hij vliegt echt geweldig, je kunt hem gooien en smijten, maar hij laat zijn elegante gezicht zien als je met gevoel de sticks beweegt en hij is onverwoestbaar en kan mij nog veel leren. Ideal quadje om het te leren, waarmee je veel kunt vliegen zonder moeilijk instelwerk en die daarna uitdagend en leuk blijft om te vliegen.
Wat ze van mij kunnen veranderen is:
1. compatible maken met instelbare computer zenders ( liefst flysky)
2 standaard fellere kleuren voor de body, ben niet weg van zwart, is slecht te zien op afstand bij zoeken. (Ben nu een body fluor geel aan het spuiten,ik hoop dat hij niet te zwaar wordt moet wel paar keer spuiten en is nog niet dekkend, kunt ook los een rode body kopen bij BG, ook in bestelling staan)
3 motortjes met connectortjes aan het mainboard bevestigen zodat je zonder solderen kan wisselen. Wie heeft er een soldeer apparaat bij zich in het veld ?
4. betere camera in de camera versie zetten, 0.3M is weinig.
Wat beginnerstips...
Tip 1:
koop voldoende batterijen die van BG van 380 mah bevallen mij heel goed, meer power en langere vliegtijden. (7 Minuten met veel volgas/ hoveren en veel midgas 9 minuten) Heb er zelf nu 10 en kan zo meer dan 1 uur nonstop vliegen. Wissel met de lipo ook steeds van x4 dan kunnen van de ene de motortjes koelen. Denk dat dat toch wel de levensduur van de motortjes aanmerkelijk verlengd. (Dus tip 1,5 is mischien wel koop er meteen 2.)
Tip 2:
Calibreer de acellerometer regelmatig ( doe ik voor elke vlucht en na iedere harde crash) op een vlakke ondergrond. Mode 2: stick links onderin en rechterstick van links naar rechts bewegen totdat de blauwe leds 1 x knipperen.
Tip 3:
Koop een prop-guard, kost niks en nu gaat er bijna nooit een propje of wat anders stuk anders ga je snel door de props in ieder geval. Merk weinig van verschil in vlieggedrag. Zal allicht wat schelen maar met propguard, is ie voor mij meer dan snel zat.