Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
Ik ga vandaag RC-varen, wie gaat er mee? (oftewel, het "vaarpool-topic")
Dat was het Harm, maar dan veel meer.
Bij een heersende windrichting tussen noord en oost wordt alles naar binnen geblazen.
Ik was de Coast Guard even testen, maar moest hem vooraan in het gras te water laten. Geen aanmeldingen en wij hebben een logé en 's-middags weer de Vuelta, conclusie: een andere keer.
Ziet er beter uit dan voor Oostvoorne Harm! Daar geven ze voor 13:00 regen af. De buien maken graag voor de vaarders een omtrekkende beweging. En anders een trechter op het ketelwaterreservoir. Gr. Klaas.
Vlak bij Molen De Hoop en Fietsenwinkel Jonas. Gatsedijk 2 Maasdam. Parkeerplaats stijf tegen het haventje. Pas op het paaltje in het wegdek. Gr. Klaas.