Rhelie zei:
En dan heeft hij zijn budget overschreden :evil: en dan ? heeft hij nog niks want een standaard eco uit de doos vliegt gewoon niet en dat is gewoon zo. Het ding is gewoon niet in staat om het gewicht van de accu te tillen. Ik raad hem sterk af.
Sorry voor late reactie ben op vakantie geweest.
Het word dan hoog tijd dat je bij ons eens komt kijken op de ginkelse heide, ik vlieg met een standaard eco 8 en er zijn er meerdere bij ons. 8)
kale eco 8 139,00 ( eheli.nl )
Typhoon 29/12/10 met Tsunami 50 regelaar ( regelaar is helaas niet meer verkrijgbaar) 130 euro ( rctechnics.nl )
Gyro GY 401 125 euro ( eheli.nl )
ontvanger Lexors Sexta 55 euro ( eheli.nl )
4 Servo's (ik heb geen speciale heckservo) rond de 100 euro
Accupakketten heb ik van de beurs in Dortmund 12 cellen 4000 Mah 50 euro /stuk ( 2 sets )
Komt bij elkaar op ongeveer 650 euro uit (komen nog wat verzendkosten bij), veel goedkoper kan ik het niet vinden en je moet dan nog een lader en een zender hebben maar dat is afhankelijk van wat je wilt.