IMax B6(AC) topic

Helemaal zeker ben ik niet maar volgens mij zijn Ni-Mg cellen niet oplaadbare droge cellen (DRY). Op de ene of andere manier kan de lader dit blijkbaar meten en waarschuwt je dat je niet oplaadbare cellen wilt opladen.
 
Het is een soort wachttijd. Via DEZE link kom je op RC groups. Hier had iemand een soortgelijke vraag. Er staan ook mogelijke oplossingen in.
Succes.
 
Ik heb er zo'n twee van. De imax b6 is een goeie oplader en ik kocht hem aan een redelijke prijs. Er zijn veel knock-offs die prima kunnen zijn, maar dit is een originele SkyRC. Mijn eerste gaat sterk na drie jaar, had alleen de mogelijkheid nodig om meer verschillende batterijen tegelijkertijd op te laden. Een aantal andere RC-hobbyisten die ik ken gebruiken deze en zijn er ook erg blij mee.
 
Back
Top