Inkoopactie F5B model?

GJVO

In Memoriam
Forum veteraan
Ik kan via via aan een F5B model komen.
Model is vergelijkbaar met een Enigma of Alex F5B, ook wat bouwkwaliteit.
Het is een echt FAI model, dus voldoet aan de afmetingen.
4 kleppen vleugel.
Romp is aramide met carbon verstevigingen, vleugel voll gfk/cfk
Span 178cm
Lengte 104cm
Vleugelopp 29dm2

Het model komt incl transport op 300 euro.
Kleur is te kiezen.

Wie zou er interesse hebben in dit model?
Ik wil dan wel een betaling vooraf want ik moet ze zelf ook vooraf betalen.

Model ziet er zo uit, kleuren zijn dus aan te passen.

AlexF5B.jpg



GJ
 
Laatst bewerkt:
Inkoopactie

Hallo Gert Jan,

Kist ziet er goed uit!

Ik heb eigenlijk mijn zinnen gezet op de nieuwe Flash4 van Mibo.

Ik heb, helaas, nog geen bericht van hun wanneer deze leverbaar gaat worden. Als er eind van het jaar nog geen duidelijkheid van hun zijde is hou ik mij aanbevolen voor jouw actie.

Met vriendelijke groet,

Rob Hermens
 
Top aktie GJ,

Mochten er niet genoeg mensen zijn die er een willen ( want ik denk dat je er voor deze prijs een redelijk aantal moet aanschaffen ) dan wil ik er wel een afnemen.

Gr Frank
 
De Flash 4 zou rond deze tijd leverbaar moeten worden.
Model is vrijwel gelijk aan het model dat ik kan krijgen....
ik krijg net weer bericht (1 minuut geleden) dat je elke kleur kan krijgen die je wilt.
Verzendkosten zal ik maandag of dinsdag horen.
In principe heb ik toegezegd er 4 af te nemen.

GJ
 
Als alles bekend is stuur ik alle gegadigden een kleurplaat en dan kan het model exact zo gemaakt worden als je zelf wilt.

GJ
 
Dezelfde als Lindinger had liggen.
Daar spreken ze op de site van een bredere romp om de accu-pakketten goed te kunnen bergen.

Oohw...Gerben... Ik dacht deze namelijk...

full


Humor om te lachen...
 
Laatst bewerkt door een moderator:
Die bij Lindinger is de evo max.
Heeft inderdaad een brede romp om enorme pakketten kwijt te kunnen.
De Evo heeft een glasvezel romp met aramide versterkingen en werd bij Mibo gebouwd.
Opvolger wordt de Flash 4.
Maar die van mij worden bij NANmodels gebouwd, aramide romp met carbon verstevigingen.

GJ
 
De NAN lijkt me dan beter gebouwd dan de Evo. Klinkt goed.
Kleurtekening is vergelijkbaar aan Evo? Of a la Surprise van Johan?
 
De kleur is zoals jij hem hebben wilt, geen logo's maar als je hem pimpelpaars met roze stippen wil is dat mogelijk, hoewel, er zal wel een maximum aan hun kunnen zitten.
ik reken er niet op dat overlopende, uitwaaierende kleuren kunnen en dat er een maximum van 3 kleuren gebruikt kan worden.
Maar al die info volgt nog.. misschien dat ik een barbie fluor roze neem met fluor blauwe accenten, dat doet lekker pijn aan je ogen.
 
We hebben in BB bij de Eurutour
een roze S16 gezien en de zichbaarheid was erg goed ( moes ook wel met 6,3KW )

Gr Frank
 
Dat deed die van JWS ook!
Ik denk dat alle high-lite of flourescent tinten die kwaliteit van zichtbaarheid hebben.
Nadeel is de kwetsbaarheid van de kleur.. gaat snel aan gort in UV

De binnen het normale RAL-spectrum zijn de gele Stauf-Hawjes weer beter zichtbaar dan de oranje Wilco.

Ik zat te denken aan een witte romp en vleugel, met helder gele randen.
Onderzijde vleugel het zelfde geel met zwarte of blauwe banen.

Het viel meerdere mensen op dat de avionics beter zichtbaar waren dan de hawkjes. Dat is niet alleen door kleurgebruik, ook de vorm.

Op zo een grote afstand kan je de kist bekijken alsof het een pictogram, of een schrijfletter betreft. Bij het ontwerpen ervan houd je rekening met leesbaarheid. Denk maar aan lichtbakken... als de letters goed zijn ontworpen voor de omstandigheden, blijven ze binnen grenzen afleesbaar bij overstraling van licht. Bij een kist op hoogte heb je ook last van die overstraling.
 
De fluo verf op een Avionik verkleurd niet met de tijd, een Surprise doet dat wel. Niet dat het echt een heel erg probleem is.

Gooi je donkere kleuren op de bovenkant van de vleugel heb je al heel snel dat de vezels van het laminaat er door heen gaan komen en er "pin holes" in de verf komen. Dit komt omdat als de zon er op staat (model op de grond) de donkere verf meteen bloedheet wordt en de epoxy daar onder niet blij is met die temperaturen.

De onderkant van de vleugel kan het beste een combinatie zijn van donkere en lichte strepen, daarbij is het contrast juist belangrijk. Ga je dus wat anders gebruiken als wit en zwart wordt het altijd minder zichtbaar.

De verf die op mijn S11 en S13 zat/zit was niet zomaar uit de lucht komen vallen, het wat een totaal functie gerichte keus.

GJ, gaat het nu gewoon om een Alex/Enigma of is het toch een ander model? In de foto lijkt het mij een Enigma te zijn.
 
Gerben heeft een foto van een Evo geplaatst, ik van een Alex.
Het heeft meer weg van een Alex/Enigma.

De huidige fluorkleuren worden niet meer faal.
De keuze van kleuren is ook per persoon verschillend, de een kan nou eenmaal beter een bepaalde kleur zien dan de ander.
Dat geel van de Hawk kan ik prima zien, ook dat oranje van mijn ex- s14.
Maar dan is het ook nog, wat voor lucht hangt er, donkerblauw of met wat wolken..
Dat fluo roze wat Sasha had in Bad Bruckenau was gewoon zo pijnlijk aan je ogen, en ook zoooo lelijk, fantastisch gewoon!

GJ
 
Hier nog een video van mijn S11 waar mee voor mij de F5B competitie begon;

IXTt30zBNFk[/media] - Super Surprise

Een witte romp is toch beter, zwart was een probeersel.

De Enigma is een ideaal model om me te beginnen. Een Hawk is toch meer een Hotliner, je kunt er best mee beginnen maar een Enigma is toch wel een echte F5B.
 
Laatst bewerkt door een moderator:
En FAI gehomologeerd, dus je kan ook echt in de F5B meevliegen, bijvoorbeeld een Eurotourtje...

GJ
 
Back
Top