Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een alternatieve webbrowser te gebruiken.
@ Henk, er komt doorzichtige dunne folie tegen de ramen aan.
Of het doorzichtig blijft weet ik nog niet.
Gisteren de stootrand geplaatst. Dit zijn stukjes ruitensproeierslang.
De zwaailamp met steun ook aangesloten op een stukje knipperelektronica uit een stuk speelgoed van Big Bazar.
Stootrand staat goed. Alleen nog de hoekjes achter afwerken.
Ik hoop dat je de ramen helder/doorschijnend zal houden. Volgens mij staat dat echt beter. En je kan er altijd achteraf nog raamfolie aan de binnenkant plakken, zoals ze bij auto's doen, dan is het alsnog snel donker.
Het laatste vervelende werkje is gebeurd. De raampjes zitten er eindelijk in.
Alleen, je ziet het binnenwerk en bedrading lopen het zwaailampje en de boordlichten.
Daar ben ik nog niet tevreden over.
Even kijken nog hoe we dat oplossen.
En verder nog wat meertouw gemaakt en vastgelegd aan dek, dit zorgt weer voor wat aankleding van het bootje.
Hoi Henk, Dat blokje is voor de zwaailamp. En het knopje om het aan te zetten zit daar direct aan vast
Misschien dat ik het zo even laat, totdat ik wat anders heb.
Hoi Mark,
Kun je dat printje niet in "d'r neus"(van de stuurhut dus) stoppen?
Komt ook het zwaartepunt ten goede.
En dan de bedrading bij de stijlen vastzetten?
Groetjes,
Dan moet ik kijken of het printje los van het blok wil komen, want er zitten drie knoopcelletjes in voor de voeding.
Of het printje moet op 6 volt willen werken maar dan zal er een juiste weerstand tussen moeten.
Ik zou dan voor de 6 volt voeding gaan, die knoopcellen zijn weer extra gewicht, en op een verkeerde plek, zo hoog. Bovendien zul je zien dat ze net leeg zijn als je een keer op een vaardag bent.
je zou eens kunnen proberen om zo van die ( ben de naam even kwijt maar het zijn net kimkielen maar dan hoger) er op te zetten! dan vaart ze misschien wel in planee?!
zoal op die van Diede