MVB aanpassingen 2009

Zondag is de eerste BNK dus niet iedereen is aanwezig. Er zullen zondag wel een aantal mensen aanwezig zijn als het weer het toelaat (lees: niet keihard regent ;-))

Je kan mij anders zaterdag wel even PM'en voor een tijd. Ik ben er zeer waarschijnlijk wel!

Ik zal ook een aantal goede foto's maken met mijn camera zodat Flipsite (;-)) lekker kan stitchen.

de website is www.mvbracing.nl

Gr,
Michael
 
zo ben vanmiddeag ff lekker wezen rijden op de baan met
de slash.
ik heb hem stock.
ging als de brandweer.
had alleen net niet genoeg power om over de nieuwe dubbele schans te komen.
met mijn e-firestorm met corally 9.5 brushless ging het natuurlijk wel.
voor de rest, een toppie baantje.

ik kom zondag de 15de kijken.

gr. marc
 
Waarom kom je niet gewoon meedoen Marc? Een rallycup is een mooie gelegenheid daarvoor!

-> Flipside: Er is een kalender die binnenkort op de website gepubliceerd zal worden.
 
waar moet ik me inschriven dan??

kan ik dat ook op de 15de zelf doen?
en hoe laat moet ik aanwezig zijn dan, en wat zijn de kosten?.
ook heb ik geen rondeteller,weet niet of dat nodig is.

gr. marc
 
Wat voor een materiaal zijn die zwarte lijnen/banden/buizen langs de zijlijn?
 
Marc: Inschrijven kan op de dag zelf. Kosten weet ik niet, zal circa 10 Euro max. zijn. Een transponder wordt geregeld door de organiserende club (HFCC) en is bij het inschrijfgeld inbegrepen.

HSD: De afzetting is zwarte PE buis
 
Moet dan alleen nog rekening houden met borg t.a.v. de transponder, als ik me goed heb laten informeren door jullie..Klopt dat??
 
de 15e is het allemaal wat anders dan anders. Er is dan een ander telsysteem dan die wij normaal gebruiken op MVB. Hierdoor weet ik niet precies hoe het zit met de transponders. Het verhaal over de borg is meer ingesteld door idioten die een transponder te leen krijgen en deze vervolgens afgetrapt weer teruggeven! Oortjes eraf, stekkers amateuristisch inkorten, solderen, noem het maar... :-(
 
waar moet ik me inschriven dan??

kan ik dat ook op de 15de zelf doen?
en hoe laat moet ik aanwezig zijn dan, en wat zijn de kosten?.
ook heb ik geen rondeteller,weet niet of dat nodig is.

gr. marc


Marc,

Hier kan je je inschrijven en meer info vinden.

@jurre corally cct, TRAXXAS Slash behoort tot de Unlimited klasse RC rallycup voor rallyauto's, Monstertrucks, Stadium trucks

@rcbuggy, op deze site is de juiste agenda te vinden RC WebMagazine - Welkom , ter herinnering plaats ik hem hier nog maar eens een keer.

1. 16 november 2008 HFCC Den Haag
2. *14 december 2008 MVB Bergschenhoek (is verplaatst naar 15 mrt 2009 )
3. 18 januari 2009 de ERCE Eindhoven
4. 15 februari 2009 Sluis Gouda
5. *15 Maart 2009 HFCC Den Haag (is gehouden op 14 dec 2008 )

(*reden voor de verplaatsing zie vorige pagina)

@mikky32, LiPo is slecht enkel en alleen toegestaan in de Unlimited klasse (accu vrij, zie reglement 1ste pagina) bij de overige klasse; “6 Sub-C cellen, 7.2Volt”. Vorig seizoen werd er al in de Unlimited klasse met LiPo’s gereden, het geeft net iets minder punch, maar daarnaast wel een gewicht voordeel (geen minimum gewicht limit bij de Unlimited klasse). 3 jaar of misschien wel 4 jaar geleden, werd er al met Brushless motoren gereden in deze klasse.

Gewicht (voordeel): Ik ben op het ogenblik de zwaarste in mijn klasse (+/- 2200gr), en reed met de lichtste/langzaamste motor van iedereen tijdens de eerste wedstrijd, nochtans was ik verreweg het snelste op de natte baan. Je zal “eerst grip en tractie moeten hebben” om het gewicht/motor/accu voordeel überhaupt te kunnen benutten, in een situatie met (veel)grip is het een ander verhaal. Helaas is het tijdens de (winter) rallycup vaak koud, hierdoor hard het bandrubber uit, olie dikte (viscositeit) veranderd (afhankelijk van de omgeving temperatuur, weg goede set-up), waardoor je verminderd grip heb, ook de ondergrond is regelmatig vochtig, vuil of bevroren, daarnaast is het onderling gewichtverschil nu ook weer niet zo dramatisch veel bij de rallyauto’s. Rallyauto’s ergens tussen de 1500gr (reglementair minimaal gewicht) en ongeveer 1650gr, bij de Unlimited trucks zijn de verschillen aanzienlijker, soms 500gr of meer, en bij de Mod-Clods tot 1000gr of meer, geloof ik.

PS: inschrijven is inmiddels mogelijk Inschrijvingen
__________________
m.vr.gr. Per.
 
Nou..Ik heb me in iedergeval ingeschreven:p

Valt me op dat er nog weinig deelnemers zijn. Morgen hopelijk eens rijden bij MVB..
 
Vandaag de baan in het echt gezien. Erg mooie baan!! Voor een "newbie" circuit rijder redelijk te doen (lees parkeerplaatsje rijden gaat altijd lekker, maar voor het eerst op een echte baan rijder is toch heel wat anders)

Helaas had ik wat problemen met m'n net ingebouwde zender. Moest nog wat programeren. Werdt hierbij leuk geholpen, en van adviezen voorzien.

Leuke, en met name gezellige, kennismaking met het betere werk. Mannen..Bedankt voor de warme ontvangst!!:p

Groeten,

Rinaldo
 
Back
Top