Over de laatst genoemde boot;
open servo's etc. is niet vaarklaar, moet je nog eea aan investeren om deze relatief oude fsr romp enigzins aan het varen te krijgen. Dit is geen beginnersboot, al zou die 30 km/uur gaan.
Spaar je geld op, ga dan naar een betrouwbaar adres (goede winkel MET service en garantie, ipv de meeste marktplaats dozenschuivers) laat je goed voorlichten en maar dan een keuze. Cat en mono kunnen uitstekende beginnersboten zijn, mits goed afgesteld. En als je daar nog geen ervaring mee hebt, moet je dubbel oppassen met iets 2ehands kopen. Je weet niet waar je op moet letten.
Je kunt je geld maar 1 x uitgeven, heb je er lang genoeg voor gespaard/gewerkt en wil je iets goeds, wat werkt en waar je veel lol aan kunt beleven. Geduld dus, maar dat is normaal in de modelbouw.