Nieuwe zuiger/cilinderset -> welke??

  • Topicstarter Topicstarter Kapitein Koek
  • Startdatum Startdatum
Status
Niet open voor verdere reacties.
dat weet ik wel maar ik vind dit eigenlijk wel echt de moeite waard om uit te zoeken van het kan je 30€ schelen en mischien nog wel een betere zetje opleveren.

en een beetje research kan nooit geen kwaad ik weet hoe een motor werkt ik heb er voor geleerd het is lang geleden maar de dingen hangen nog ergens vroeger heb ik veel snorfietsen opgevoerd dus snap donders goed het principe van deze motortjes ze schelen niet zo veel.
 
sphereman zei:
als dat universele setje voor jouw motor geschikt kan je denk ik voor 80% ook een zuigersetje van de andere fabrikanten gebruiken waar het universele setje ook voor bestemd is.

nee dit is dus niet en ron is de enigste hier die het WEL snapt.
ik vind niet dat je moet blijven roepen dat het wel kan om maar een beetje te experimenteren.
kapitein koek trommelt die 30 euro uit zijn kontzak op jouw aanraden dalijk terwijl het niet gaat.
als je zo nodig wil experimenteren en zo zeker weet dat het gaat, doe het dan zelf en laat ons de resultaten maar zien.
kaptein koek, laatste keer, haal mooi die set van 113 euro en blaas de stenen eruit :wink: of je eindigt met een zooi onderdelen waar je niks meer mee kan straks.

en een beetje research kan nooit geen kwaad ik weet hoe een motor werkt ik heb er voor geleerd het is lang geleden maar de dingen hangen nog ergens vroeger heb ik veel snorfietsen opgevoerd dus snap donders goed het principe van deze motortjes ze schelen niet zo veel.
nee inderdaad scheelt niks een benzine motor of een methanol motortje.
en jouw puch 50cc zuigers en cylinders deden het ook in je vespa snorfietsen zeker ?
hahaha kom op man.
 
neej maar mijn honda zuiger set deden het wel op de peugot.

en weet je waarom ondat 1 fabriek het maakt en de fabriekant van de scooter bromfiet of wat dan ook hun merk op de carter mogen zetten.

en dat is mijn punt wat ik de heletijd probeer uit te leggen er zijn 3 blokjes die allemaal uit de zelfde mal komen alleen mag de fabriek van de auto hun merk er op stansen (daar krijgen ze namenlijk een dikke ... van) dus jah de zuiger zet van ... is dan gelijk aan .. en jah de ene vraagt 10€ meer dan de ander dat is wat ik vertel maar jij wilt gewoon nmiet luisteren en ik zeg dat je moet kijken of het het zelde is ik zeg niet dat je blind kan kopen.
 
en P.S ik zeg niet dat hij het moet kopen hij wil geen originele set meer hij wil wat anders proberen nou daar moet een oplossing voor zijn.

die os set zal niet passen en dat heb ik hier boven ook al ergens gezegd.
 
Ok, Ok, Ok!!!
Jullie hebben me overtuigd!
Ik zal dus een origineel cilindersetje moeten kopen of een nieuwe motor, nauw dan weet ik het wel!
Een nieuwe motor dus, das goedkoper dan een nieuw zuigersetje van origineel Tamiya!
 
Dat kost 80 euro jah.
Alleen ik wil misschien maar gelijk een lekkere snelle motor kopen.
Die is dan misschien wat duurder, maar ik kan waarschijnlijk ook wel weer me oude motor in onderdelen verkopen.
 
Uhhh, zeker voor mijn TG10, dan blaas ik hem helemaal aan gort.
En zo'n motor kost een fortuin, ik wil gewoon een goede motor voor recreatief rijden.
Zal gelijk maar eens m'n motor tekoop gaan zetten.
 
Ik denk aan 50 euro.
Incl. nieuwe trekstarter van 4 dagen oud!!! en een blue heat sink heat van Tamiya t.w.v. 59 euro!
 
max. 100 euro denk ik.
Dat moet dan wel eentje zijn incl. trekstarter en met zij uitlaat en O.S. as.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Back
Top