NK F5J 2015, ronde 4: zaterdag 3 oktober te Losser

PH_AJH

In Memoriam
Forum veteraan
Na twee afgelaste, en één half verregende wedstrijd gaan we op zaterdag 3 oktober de laatste wedstrijd van het seizoen vliegen. Er zijn nu 3 tellende wedstrijden; een vierde geeft recht op één schrapresultaat.
We vliegen bij Modelvliegclub Losser
De exacte locatie is te vinden op F5j.nl onder evenementen.

Op het veld zijn geen voorzieningen; zorg dus zelf voor eten, drinken en eventueel materiaal om je accu's te laden.

Indien men na afloop gezamenlijk wil gaan eten zullen we daarover in de middagpauze afspraken maken.

Aanvangstijdstip:
Vanaf 09:00 uur is er de mogelijkheid om in te vliegen.
10:00u briefing
10:30 start wedstrijd
Omstreeks 17.00u (een half uur na de laatste landing) gezamenlijke afsluiting

Tijdschema: het precieze tijdschema wordt ter plaatse bekendgemaakt; er wordt getracht minimaal 5 ronden te vliegen. De groepsindeling ontvang je na sluiting van de inschrijving via de mail.

Let op: als er meer dan 40 deelnemers zijn zal het tijdschema aangepast worden. We starten dan vroeger en eindigen mogelijk wat later om iedereen voldoende starts te geven.

Jury: bij de inschrijving kunnen zich 3 vrijwilligers melden. Bij onvoldoende vrijwilligers worden er mensen aangewezen om de wedstrijdleiding indien nodig te ondersteunen.
Wedstrijdleider: Arjan Harmans.
Organisatie: KNVvL Subcommissie Electro.
Gevlogen wordt volgens de FAI reglementen 2015, te vinden op de KNVvL website.
nb. iedereen kan zich inschrijven, het hebben van een licentie of KNVvL-lidmaatschap is niet verplicht!


Inschrijven kan vanaf vandaag via F5J.nl (doorklikken naar evenementen) of via de mail, F5J.competitie(at)hotmail.com.

Bij inschrijving via de mail graag je voor- en achternaam, wel/niet KNVvL lid, KNVVL-nummer en indien je niet op 2,4GHz vliegt twee frequenties. Geef ook even aan of je een eigen (goedgekeurde) logger hebt, dus een Unilog2 of een Altis.


De inschrijving sluit op woensdag 30 september om 20:00 uur.
Het inschrijfgeld bedraagt voor zowel KNVvL- als niet KNVvL leden € 8,00 en moet contant (liefst gepast) worden voldaan bij de wedstrijdleiding.
Inschrijven op de wedstrijddag zelf is niet mogelijk!

Volgens de reglementen moet er een goedgekeurde logger aan boord zijn, zie de FAI website als je precies wilt weten waar die aan moet voldoen. Momenteel dus in ieder geval Unilog2 en Altis maar er zijn er meer.
Voor wie er zelf geen heeft: de organisatie heeft voldoende Unilog 2 loggers die je op de wedstrijddag in bruikleen kunt krijgen.
Zorg wel zelf voor een verlengkabeltje van je ontvanger naar je regelaar (daar moet hij namelijk tussen)

Informatie over het al dan niet doorgaan van de wedstrijd zal uiterlijk vrijdag 2 oktober 20.00 uur op het MBF en op F5J.nl te vinden zijn.

- De wedstrijd gaat niet door indien de te verwachten windsnelheid meer dan 9 m/sec. zal zijn of het neerslagpercentage groter is dan 70%
- De wedstrijd gaat ook niet door bij minder dan 6 inschrijvingen.
- Tijdopnemers: de deelnemers die op dat ogenblik niet zelf hoeven te vliegen dienen beschikbaar te zijn als tijdopnemer.

Inschrijvingen:

Pilot Master File: NK2015 [Losser 3-10-2015]

www.GliderScore.com


1 BEHRENDT, Roland GER
2 BLACQUIERE, Robert NED
3 BLIEK DE, Arno NED
4 BOLTE, Andreas GER
5 BOS, Jacob NED
6 BROUWERSHAVEN VAN, Adrie NED
7 DIEVELAAR, Herman NED
8 DOFF, Frans NED
9 DRIESSEN, Ton NED
10 GOVERS, Lyckele NED
11 HACKEN, Arno NED
12 HERMSEN, Hans GER
13 MARCZINZIK, Bernd GER
14 MELICK VAN, Geert NED
15 MENTING, Hans NED
16 MOREE, Justus NED
17 MUEHLENBECK, Ralf GER
18 NELLES, Peter GER
19 NIEUWHOF, Wim NED
20 OOL VAN, Pascal NED
21 ROENSCH, Ulrich GER
22 RUKKERS, Erik NED
23 RUITER, Johnny NED
24 SANDERS, Rob NED
25 SANDERS, Marc NED
26 SCHMITZ, Peter NED
27 SONNTAG, Hansi GER
28 STELT VAN DER, Terence NED
29 TITO, Bob NED
30 VELTHUIZEN, Eric NED
31 VERSTRALEN, Willem NED
32 WEISS, Uwe GER
33 WEISS, Jan-Niclas GER
34 WINKLER, Wilhelm GER
35 WINKLER, Nils GER
36 ZWEERS, Peter NED
 
Laatst bewerkt:
Lyckele, die 2e inschrijving die je hebt gedaan...is dat voor je tweelingbroer die ook Lyckele heet en hetzelfde KNVvL-nummer heeft of....?
 
En dan moet het potverdriedubbeltjes ook eens over zijn met dat druilerige natte hondenweer!

Wind, geen wind, thermiek, geen thermiek....dat maakt mij allemaal geen fluit uit als het nu maar eens een keer gewoon droog blijft!

Dat wilde ik even kwijt.......
 
Lyckele, die 2e inschrijving die je hebt gedaan...is dat voor je tweelingbroer die ook Lyckele heet en hetzelfde KNVvL-nummer heeft of....?
Umh.... nou.... het zit zo..... @PH_AJH

Hij bleef hangen en heb toen op ververs gedrukt en toen is hij opnieuw verzonden.... ennnuhhh....... toen....
tja.... te laat ;)
 
mooi weer, thermiek en weinig wind Justus, dan hebben we alles wat we dit seizoen gemist hebben op het laatste moment toch nog gekregen :-)
 
Moet je kijken wat een veld.....

F5J_Losser_zpsbh6f8pqu.jpg
 
Zo was het veld een paar jaar geleden, zo'n 250 meter breed en 300 meter lang. Nu is er in de breedte toch wel 100 meter af vanwege andere gewassen ( aardappels en mais ) maar nog steeds ruim voldoende voor de diverse zweef disciplines.
 
De vrijdag gewoon werken en de dag er na nog naar Herentals dus vrijdagavond maar thuis blijven..
Ik moet het thuisfront niet aan het muiten brengen @F3J-Karel :cool:
 
Ik heb er zin in! De Orca heb ik net klaar, in zoverre...mooier dan hij nu is ga ik hem niet krijgen. Komende week proberen een paar vluchtjes te maken om weer ff te wennen aan de grote oren!
 
Back
Top