Lees het hier eens rustig door:
https://www.f5j.nl/wedstrijddata-2018/escoring/
https://www.f5j.nl/wedstrijddata-2018/escoring/
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Nota: This feature may not be available in some browsers.
Voor de wedstrijden er na moet er gekeken worden hoe het in gevuld gaat worden.
Ik trek mij terug uit de organisatie. De lol is er voor mij vanaf.
Ik zie je op de wedstrijd kunnen we het nog effe over de ontwikkelingen van gliderscore hebbenNee he... ben ik nu diegene die het NK f5j om zeep heb gebracht? Door mijn kritische (mogelijk te) opmerking over de digitale oplossing voor registratie van de vluchten?
Ik zou graag een lokale "gliderscore" server met accesspoint willen sponsoren als dat mogelijk is. Ik heb namelijk zelf m'n bedenkingen over de gegevens die "ergens" op een server belanden. Weet iemand waar? en onder welke wetgeving deze valt enz?
Nee, ik heb nog n Fantasy, geen Inside.Je hebt al een Inside toch?
Als ik eerlijk ben zou het mij verbazen als de Friendly heel erg veel beter is, het zal meer liggen aan of het stuurkarakter beter met de desbetreffende piloot overeen komt.
Jammer Terence, is idd n goeie (nieuwe) optie: afmelden via F5J website.Door ziekte van een collega heb ik helaas telefoondienst komend weekend. Ik moet me dus afmelden[emoji20]
Door ziekte van een collega heb ik helaas telefoondienst komend weekend. Ik moet me dus afmelden[emoji20]