Hier zijn (officieus) de uitslagen van kunstvlucht:
[Edit Niek: url aangepast]

[Edit Niek: url aangepast]
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Nota: This feature may not be available in some browsers.
Geen idee... Ik heb hem gewoon in beeld.... Misschien dat Niek weet wat hier niet zou kunnen kloppen.Robert-Jan zei:Waar ?
FOX35 zei:Ga jij je specialiseren in dit soort one-liners, Gerben? Trouwens, wie de schoen past trekke hem aan: Ga jij nu eindelijk eens een keer meedoen met stunt?
Hoe dacht je dat paard boven te krijgen? Ik krijg 'm niet eens in de lift... :roll:FOX35 zei:Gooi maar eens een muis en een paard van een flat.
Nee, maar wel een Little Pearl, Bluegrass Baby, Grijs Olifantje (gemod. Trianic Mk2), Trianic Mk1, Flying Dutchman Mk 4 , Trianic Mk 3 en diverse andere hopen op een mooi stuntprogramma. :nooo: :schrik: 3 hiervan vanaf het handvat....FOX35 zei:Ook een voorbeeld van Henk: Heb je wel eens een veer zien stukvallen?
Gewoon beginnen met balsa, diverse andere materialen en alles weghalen wat geen model is.....FOX35 zei:Al met al een groot pleidooi om te proberen licht te bouwen en (vooral) af te werken. Niet overdreven licht natuurlijk, maar vooral niet te zwaar.