RC Connect Presents: Traxxas Days 2010

Tnx Pinky & Bricks! Truukje met de banden is reeds bekend. Camber en toe in/out gaan we eens mee stoeien. Shocks zijn nu 45/45. Heb deze nu vrij breed staan, dus de auto blijft vrij laag. Twijfel tussen genoemde 50/50 en 40/60 (tnx ook Robert) We hebben weer iets te doen de komende dagen.... Al kan ik pas echt testen op de baan.:mrgreen:
 
Laatst bewerkt:
heey rinaldo daarom haal ik je zo vroeg van de parkeerplaats af omdat jij en ik nog eventjes kunnen oefenen.

owja we hebben ipv een renault megane een laguna:mrgreen: net nieuw he vergeet je het wel eens.
 
Hey Robert...Gaat helemaal goed komen hoor. Idd wel een goed plan om nog even wat trainingrondjes te kunnen draaien. En het e.e.a. te proberen. Ben nog even wat zoekwerk aan het doen qua camber en toe in/out...
 
Let een ieder even op dat aanmelden tot vanavond 22:00 mogelijk is. Hierna is de registratie gesloten dus twijfelaars do your thing! Het wordt super weer dus daar kan het niet aan liggen.

Tevens voor de slopers: Er is een shop aanwezig RC Connect heeft in dit geval Minicars uit Zaandam voorzien van de nodige Traxxas goodies.
 
Traxxas Days

Heren van de organisatie....mijn complimenten met 54 inschrijvingen met alleen maar Traxxas auto's !!!!!

Ik sta echt te kijken van het aantal Slash 4WD inschrijvers 13x....echt super !!!!

Nogmaals mijn complimenten en tot morgen....
 
Zijn er nog mensen die interesse hebben in een nieuwe traxxas TQ 2.4GHz zender/ontvanger?

Voor €70

Dan neem ik deze morgen mee.
 
ik heb voor morgen nieuwe my laps rc4 transponder gekocht en geplaatst

maar als ik hem aan zet brand. hij rood 1pulse per sec is dat goed zag

namelijk

op you tube een filmpje en daar brand hij groen klop dat ,ik kan ook niet

op de info wat vinden dat hij groen moet knipperen wel rood :(

[media=youtube]d9mdNQb3Wew[/media]
 
Laatst bewerkt door een moderator:
En nog een nachtje slapen en gaan met die banaan.

Ik neem aan dat iedereen zijn email gelezen heeft en we weinig meer hoeven uit te leggen. Als er nog vragen zijn stel deze dan voor aanvang van de wedstrijd want tijdens heb ik pauze ;)

De club is vanaf 07:30 open en de koffie staat dan zo goed als klaar. Ook is er een ruime kantine met eetgelegenheid dus je hoeft geen bammetjes te smeren (of je moet niet van broodje bal, hamburger & frikandel, bapao's, tosti's enzovoort houden) en zo steun je de club ook nog een klein beetje.

Personen die menen wat tijd over te hebben als ze er vroeg zijn mogen zich bij mij melden hebben we vast nog wel iets voor te doen!

Tot zondag!
 
hallo
voor mij is het vlakbij,succes voor die zo lang onderweg zullen zijn,
kijk even op onderweg.nl voor de aangekondigde snelheidscontroles!!
dan kan je zorgen dat je haar goed zit als je op de foto gaat:D:D
ik heb goed weer besteld,hopelijk raakt tnt die bestelling niet kwijt:D:D
ik kom enkel als bezoeker,om jullie aan te moedigen,fans heb je toch ook nodig op een circuit,nu de pitspoezen nog:D:D:D
groeten markioo
 
Back
Top