J
jacques
Guest
Als ze hem daar wel willen opknappen.
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Nota: This feature may not be available in some browsers.
Corrien zei:Er is tot nu toe dus maar 1 servicedienst geweest, waarbij het met de contract-naleving wat onoverzichtelijk werd (dit had overigens z'n historische redenen). Dit is dus de enige reden, dat er nu een officieel schrijven op komst is voor die desbetreffende dienst... :? :? :?
nou op mijn FF9 staat een CE stikker dus hij voldoet aan de europesche regels .dus mag ik hem overal gebruiken .Corrien zei:Het zelfde geldt bijvoorbeeld ook voor Graupner-JR produkten. Alleen als er Graupner-JR op staat is het de verantwoordelijkheid van Graupner (en is het een produkt, dat aan alle Europese regels voldoet).
:?:Corrien zei:Hetzelfde geldt ook voor de overige Europese importeurs, die Futaba op de markt brengen: garantie, keuringen, produktaansprakelijkheid, after-sales service, verzorging van het eigen dealernet, enz.