Schaalwedstrijden 2014

Hallo Scalefans,

Bedankt Erik, maar nu is het verhaal volledig.

Met dank aan Appie voor het maken van de foto's.

Groeten en tot ziens op de wedstrijden,:banana:

Bert
 
.
He, een nieuwe wedstrijd klasse, F4H! Van wat ik gelezen heb een nieuwe sportschaal klasse maar dan wel met een 'beperkte' statische beoordeling. Nederlandse wedstrijdklasses zijn F4C (en F4G) en de 'onbenoemde' sportschaal klasse. Gaat dat hier in de toekomst ook de F4H klasse worden, en dus ook met een 'beperkte' statische beoordeling?

Succes Bert en Gerard in de F4C :thumbsup:

Groeten, Ramses

----------------

[FONT=Arial,Helvetica,Geneva,Swiss,SunSans-Regular]F4H Sport Scale FAI Class[/FONT]

[FONT=Helvetica, Geneva, Arial, SunSans-Regular, sans-serif]It's official - F4H Sport Scale class in FAI has been passed as an official rulebook event beginning on 01/01/2014.

The class that was proposed by the USA in 2008 and passed has made the status as a World Championship class as well.
[/FONT]

[FONT=Helvetica, Geneva, Arial, SunSans-Regular, sans-serif]Now there are two official RC FAI Scale classes at World Championships the more rigid F4C class and the much simplier F4H sport scale class, which has become very popular in Europe[/FONT]
 
Laatst bewerkt:
Klopt.
Je kunt hier nu ook gewoon meedoen in de F4H klasse hoor, al een tijdje.
Ik zou zeggen, neem één van je mooie kisten mee met je foto's, (check eerst even het reglement) en vlieg mee :yes:
 
.
Hoi Kim, dat wist ik niet, ik las op de FIA website dat het pas sinds januari 2014 ingevoerd is.

Maar ik lees inderdaad net op schaal.modelvliegsport.nl:

F4H:

De F4H klasse is sinds 2013 opgenomen in het Nederlandse wedstrijdcircuit. Het gaat hier om standoff scale modellen, die vanaf 5 meter worden beoordeeld. Alle schaalvliegtuigen zijn toegestaan, m.u.v. die modellen die in de F4C een 1e, 2e of 3e plaats nationaal of internationaal hebben gescoord. ARF modellen kunnen meedoen, maar zullen een laag cijfer scoren voor de bouwerskwaliteiten. Het vliegen scoort 2/3 van het totaal en het “bouwen” 1/3. De reglementen zijn nog in ontwikkeling. Het vlieggewicht mag maximaal 20 kilogram zijn, terwijl motor(en) maximaal 100 cc inhoud mogen hebben.

Ik begrijp dat de sportklasse er nog naast bestaat, dus in Nederland hebben we vier klassen: F4C, F4G, F4H en de sportklasse

Groeten, Ramses
 
Schaalwedstrijd Deelen

Hi scalefans,

Op 12 oktober a.s. wordt onze laatste schaalwedstrijd gehouden op vliegbasis Deelen. Ook dus de laatste kans om dit jaar mee te doen!

We willen graag weten wie er komen, dus ook de leden van "De Brik"
Voor de niet leden van de lokale club geldt een verplichte aanmelding met daaraan gekoppeld een screening door de Luchtmacht.
In elk geval willen we het aantal weten i.v.m. catering en administratie vooraf, dat scheelt veel tijd.
Hierbij de link waar je je kunt opgeven. Als je mij de digitale versie van het scoreformulier vliegen stuurt dan kan ik de vliegfiguren alvast in de computer zetten.

Aanmelden en scoreformulier | Subcommissie Schaal

Ook belangstellenden zijn natuurlijk van harte welkom, maar ook dan even opgeven.

Aanmelden publiek | Subcommissie Schaal

Tot ziens op Deelen

Bert
 
Ik ga de 12e een poging wagen met mijn Avonds F15in de F4H klasse!
Kan er iemand mij wat meer vertellen over de figuren die er meestal gevlogen worden?
En eventueel een volgorde?

Groet

Peter
 
Tot wanneer kan men zich opgeven als toeschouwer zijnde? Kan eventueel wel een model meenemen voor het inwinnen van info betreffende de wedstrijden.

Mvg Merlijn
 
Dag Merlijn,

Tot 7 oktober kun je je opgeven. Die avond zend ik de laatste opgaven rond 19.00 uur in.

Natuurlijk kun je een model meenemen, maar waarom niet gelijk meedoen?
Kijk in de reglementen en je kunt een keuze uit de figuren, deze invullen op de digitale wedstrijdformulieren op onze site en die in een mail naar mij opsturen zodat ik de desbetreffende figuren kan intikken op de computer.

Ik zie wel wat er binnenkomt.

Groeten,

Bert
 
Back
Top