Ik gebruik 5 min epoxy voor het verlijmen van de stift scharnieren en GFK hoorns.
Beetje in een bakje doen, mengen en in de openingen proppen, dan de hevels of scharnieren (hierbij beetje vaseline op het scharnierpunt doen) en erin steken maar.
De hevels ruw ik vaak nog iets op en op het roer plak ik deze af met een mm of 2 a 3 om de hevel heen.
Zelf wil ik eigenlijk altijd de optie openhouden om de stabilo's te kunnen verwijderen je weet maar nooit.
De klant wil ze eigenlijk ook vastgelijmd hebben.
Ik wil ze eigenlijk net monteren als bij mijn Pirotti Rebel.
De buis zit daar in 1 helft vast, de andere wordt met 1 inbusboutje vast gezet in de buis.
Kan hierbij ook mooi.
Vindt die bijgeleverde scharnieren niets, ik weet dat ze veel gebruikt worden maar is niet mijn ding op zo'n kist dus vandaar het gebruik van gewone of stiftscharnieren.
Evenzo de aansturing, vind het net niet dus vandaar het gebruik van M2 kwiklinks en ball links.
Wat betreft solderen of stekker is dat ieder zijn keus.
Ik hoor vaker dat ze gee n vertrouwen hebben in stekker verbindingen maar een slechte soldeer verbinding is ook niks. En onder 1 stekkerverbinding op de ontvanger kom je nooit uit ;-)
Heb op al de jets stekkerverbindingen toegepast en dat werkt feilloos.
Grt,
Berto.