Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Nota: This feature may not be available in some browsers.
Er is geen optie van een doorstart.
Immers; er is geen sprake van een faillisement.
De hoofdvestiging in Pijnakker blijft open.
Kennelijk is er besloten om de overige vestigingen te sluiten.
Wat ik dan weer niet begrijp; is dat Quartel hier niet een reactie plaatst of toelichting geeft.
Dat lijkt toch een gemiste kans om iets aan marketing te doen.
Dit topic wordt echt wel gevolgd door Quartel.
Dat lijkt toch een gemiste kans om iets aan marketing te doen.
Dat mag hier niet zomaar vanwege de strenge forum regels
Dat vind ik dan ook wel jammer. een fatsoenlijke webshop zou ook prima kunnen helpen.
De echte modelbouwwinkel bestaat al lang nagenoeg niet meer, die met ladenvol met scheepsbeslag, diverse grote merken besturing, servo`s modellen, onderdelen enz, verschillende merken treinen met alle bijbehorende railsjes, wagons enz, Wanden vol met plastic huisjes, vliegtuig en scheepsmodellen, div hout, lak, folie enz. stoommachines en nog veeeel meer.
Dat valt wel mee... Modelbouw (in de ruimste zin des woords) in een van de meest beoefende hobby's in Nederland.Voor mij is de belangrijkste reden dat die niet meer (kunnen) bestaan dat er nog maar heel weinig mensen zijn die deze hobby`s hebben.
Ik zie nu ook een verandering bij de universele modelbouwzaak dat het een soort Horizon Hobby winkel wordt.
Dit is mij bij meerdere zaken opgevallen, merken als bv Graupner, Robbe enz. zijn haast scheldwoorden, alleen HH artikelen is top en Futaba wil nog wel eens lukken.
Ik wil hiermee zeker geen waardeoordeel geven aan de betreffende merken, maar zo verarmt de modelbouw "specialist" zichzelf ook waardoor de klanten andere oplossingen zoeken om toch te krijgen wat ze hebben willen.
Grtz,
Jan