Ik heb pas 2 trekstarters met Dynema-touw gemaakt, het leek allemaal heel stevig, maar het touwtje is gelijk de eerste dag al geknapt.. Ik ben het trekstarter reparen nu wel een beetje beu, het is minstens 1 op de 3 keer rijden weer raak.
Hebben jullie nog tips hoe je een trekstarter maakt die niet om de havermout kapot gaat? Ik zit eraan te denken dat ik misschien teveel windingen heb om het ronde draaiende component, en dat daardoor het touw mogelijk sneller slijt doordat deze tegen het huis aan komt. Hoeveel windingen hebben jullie bij jullie trekstarter?
Ik ben nu aan het overwegen toch een rotostart te nemen, maar zou dan liever een trekstarter hebben die ik dan om het kwartaal moet repareren.