Twee voedingen in serie schakelen?

ik ben nu bezig met de voedingen die ik heb, en het gaat echt wel vlot: die kerel legt dat uitstekend uit. Ik ben nu zover dat ik op de FL1 de nylon bouten ga installeren (die komen volgende week binnen, dus ik zit even vast).

Er zijn twee kleine punten die ik niet begrijp:

- waarom laat hij de bouten zo lot (rond minuut 22) ? Is dat alleen om wat beweging te hebben om ze vlot in het bord te krijgen ? Dan laat hij wel erg veel ruimte los, die hij naderhand toch moet aandraaien ..
- waarom probeert hij de voltage zo laag te houden (op het einde) ? Is het schadelijk om het zo hoog mogelijk te zetten ? Ik denk dat ik het gewoon standaard ga houden: mijn voedingen geven allebei 12.2V en dat lijkt me prima. Of is hoger/lager beter ?

Thx,
Stefan.
 
Je gaat dan naar een spanning van 2 x 12,2 volt is 24,4 volt.
Een volle lipo is 4, 2 volt dus 12 cellen is 50,4 volt.
Dus als je een lipo van12 cellen met 1 ampère laad heb je (P(watt) =Spanning X Ampere is 50,4 X 1 is 50,4 watt nodig.
Dus als je een lipo van 12 cellen netto 6 ampère laadt, heb je 50,4 X 6 302,4 watt nodig.
Bij een lipo van 12000mAH is het dus 604.8 watt
 
Back
Top