Verzamel E-Flite MSR topic

Ik wacht een beetje tot je de BNF in huis hebt, ik heb namelijk al een MCX en misschien koop ik wel zo'n spektrum zender bij je...
Goed nieuws, de levering "verse" mSR's is onderweg (ten laatste woensdag in stock) en de BNF versie zit er deze keer ook bij..
 
De mijne is zelfs al onderweg :) Ben benieuwd hoe lang het duurt vanuit belgie naar het noorden van nederland. Vrijdag indoor (als het goed is) dus zou mooi zijn om hem dan te kunnen testen :)
 
De msr ligt in de buurt :) Morgen ochtend even ophalen ;) Eens kijken wat dat gekke kleine ding kan :)
Inderdaad vandaag melding gehad dat de bestemmeling niet aanwezig was ;)
Spijtig dat je nu juist de indoor moet missen maar zo kan je alvast wat oefenen tegen de volgende indoor :cool:
Alvast veel vliegplezier!
 
Laatst bewerkt:
Tja, indoor gisteren ging niet door. Woensdag avond is er 1 die zeker doorgaat :) Komt helemaal goed, kan ik hem nog even af trimmen en invliegen ;)
 
Man wat vliegt dat ding stabiel zeg :) Ook best een hoop spares erbij ;) ZO uit de doos is hij vrij tam en dat kan lastig zijn bij wat snel rondvliegen in de kamer. De fretten vinden hem ook geweldig :) Je moet alleen zorgen dat je buiten hun bereik blijft want anders ligt hij op de grond :)

Eens even de uitslag vergroten voor de 2e accu ;)
 
De zippy flightmax 138 cellen zijn exact hetzelfde formaat. Die passen ook prima. Helaas heeft de minimum een klittebandje nodig maar dan past het niet meer in de msr. Naja, dan maar verschillende cellen :)

Met de buitenste kogels op de swash reageert hij al een stuk beter. Nog steeds uitkijken met gekke windstromen bij de muren ;)
 
De zippy flightmax 138 cellen zijn exact hetzelfde formaat. Die passen ook prima. Helaas heeft de minimum een klittebandje nodig maar dan past het niet meer in de msr. Naja, dan maar verschillende cellen :)

Met de buitenste kogels op de swash reageert hij al een stuk beter. Nog steeds uitkijken met gekke windstromen bij de muren ;)

Goed te horen dat je tevreden bent van je aankoop. Zo te horen heb je al voldoende ervaring met helivliegen. Voor jou is het een "tamme" heli, voor de meeste beginners betekent dit een "handelbare" heli. ;)
Ja dat klittebandje is inderdaad zonde dat je andere batterij daardoor niet past. Misschien kan je het klittebandje van de andere batterij verwijderen en het op een andere manier aan je toestel bevestigen? (bvb rekkertje?)
Of je kan het natuurlijk ook zo laten en nog wat xtra batterijtjes bijkopen :)
 
Voor dat geld koop je bij natuurlijk :) Helaas doet dde zippy die ik mee had het erg slecht :( Eens een andere proberen...
 
Even een test gedaan en de zippy's doen het zeker minder. Met de originele cellen haal ik 5:24 en 5:54 aan vliegtijd. Met de zippy 138mAh 3:05 en 4:40... dat is toch en stuk minder :(

Wat wel geweldig is is indoor trail vliegen :) Een parcourse door de kamer uitstippelen en proberen zo snel mogelijk en zonder fouten dat de vliegen. Een pad van 30cm breedt tussen bank en tafel bv is een leuke uitdaging. De msr is zo precies te sturen dat je perfect door de kamer tussen de banken en tafels door kan vliegen. Zolang je niet te dicht in de buurt van fretten komt is er niets aan de hand. Die 2 van ons spelen graag godzilla en grijpen de heli uit de lucht als je ze de kans geeft. Wel geweldig om ze uit te lokken :)

Snelheid opbouwen gaat wat gek. Er komt pas snelheid in als je bochten gaat maken. Dan kan hij enorm snel gaan en is de huiskamer veel te klein opeens. Ben benieuwd wat hij in de sporthal kan :)

Ook nog even buiten getest met 3bf naar dan krijg je hem net met zijn neus de wind in. 1 foutje en je redt het niet meer. Toch best een goede prestatie voor zo'n klein ding :)

2 dingen die me opvallen zover:
- Swash gaat redelijk eenvoudig uit elkaar en bij een crash zit die vaak los. Lijmen is niet slim waarschijnlijk maar ik zit er wel aan te denken.
- Als de accu leeg is kan je geen gas bij geven. Zodra hij een dip heeft gezien is de huidige gasstand maximaal. Laat je even gas los krijg je het daarna niet meer terug. Je moet dan eerst helemaal gas dicht geven voordat hij weer reageert. Elke keer is er meer dan genoeg vermogen om te stijgen totdat de dip weer gezien wordt. Dit is lastig en zorgt voor de meeste crashes (op de fretten na dan ;))

Ook even de zender aan mijn vriendin gegeven....... kon toen direct een nieuwe staartprop (bijgeleverd :)) erop zetten. Hoe die dat nu weer zo snel voor elkaar krijgt........ vrouwen :)
 
Laatst bewerkt:
Dit gekke kleine ding is ook opgenomen in de laatste versie van PHOENIX ... ik weet hoegenaamd niet of het in die simulator natuurgetrouw vliegt, maar wat opvalt is dat die heli bijna zo stabiel in de lucht hangt als een coax heli ...

Zou je denken dat deze MSR een meerwaarde heeft ten op zichte van de klassieke en wijdverspreide 4#3b ...?

[EDIT] ... just found an answer to my question ;-) [media=youtube]SbBUTqXf2TU[/media]
 
Laatst bewerkt door een moderator:
Dat is het leuke inderdaad. Zo stabiel als een coax maar een heel stuk wendbaarder. Hij drift een beetje heen en weer maar gaat er lang niet zo hard vandoor als een normale single rotor FP. Als je langzaam vliegt en rustig stuurt blijft hij stabiel.
 
Net even met meer ruimte op het werk gevlogen en wat gaat enorm goed. Op snelheid vliegt hij heerlijk en hij wil enorm snel ;) Ook de zender even gegeven aan iemand met 0,0 vlieg ervaring. Dat ging best aardig. Als beginner is het best een goede optie naar mijn idee.
 
Bij het hoveren en langzaam vliegen wel maar bij meer snelheid blijft hij echt doorvliegen als een echte heli. Dan moet je hem afremmen.
 
Hoveren is als een coax, daar leer je niet geel veel van, maar echt rondvliegen gaat een stuk sneller en dan moet je wel sturen :)
 
Wat is je grootste kamer? 3x4 is al leuk voor rustig rondvliegen. Wil je echt snelheid opbouwen heb je meer nodig, anders krijg je hem niet weer stil optijd :)
 
Back
Top