Verzameltopic Walkera CP helicopters

Ja, een beetje knippen en met dubbelzijdig plakband op zijn plaats brengen.
Let er wel op dat de bodem niet exact in midden zit, dus er is een hoog en een laag gedeelte.
 
Da's niet nieuw hoor. De V100D01 heb ik zelf nog gehad als oefenheli voor ik de mcpx kocht ergens in 2011. De V100D03BL kwam er vlak na. Is 1 van de eerste micro cp heli's.
 
Hoi allemaal ik ben op zoek naar een opvolger van mijn v200d01 ,
ik zit te denken aan een master cp is dit een goede keuze ?
kijk op mijn handtekening wat ik in bezit hebt en mee vliegt .
graag een reactie .

gr Wim
 
Ik denk dat de Master CP wellicht iets teveel beginner is voor je. Het is een prima oefenheli verder maar het blijft een grote Super CP. Het hangt dus erg af van wat je zoekt. Wil je een echte 200/250 zou ik verder kijken.
Overigens heeft Daviddutch een splinternieuwe V200D03 te koop. Die heeft iets teveel heli's in die maat dus je zou hem een PB kunnen sturen.
 
He ik zie mijn naam , maar klopt inderdaad wel , ga wat helis in de verkoop doen want heb te veel kleine helis dus ga of de trex250 (3vluchtjes oud) verkopen of de v200d03 (3vluchtjes oud), beide overigens te vliegen met walkera .

p1020285p.jpg


p1020283h.jpg
 
Die V200D03 is inderdaad erg mooi!

Ik ben opzoek naar een kleine camera die ik onder de Super CP kan hangen(Geen FPV systeem) hebben jullie nog tips? Ben al druk opzoek geweest op verscheidene websites maar heb nog niks passends gevonden.

En hebben jullie ook tips om de canopy van de Super CP beter zichtbaar te maken? Het rood-witte motief valt op afstand nogwel eens weg in de achtergrond. Is een felle kleur met markeerstift erop zetten een idee? Of de canopy in 2 felle kleuren spuiten iets?
 
Die V200D03 is inderdaad erg mooi!

Ik ben opzoek naar een kleine camera die ik onder de Super CP kan hangen(Geen FPV systeem) hebben jullie nog tips? Ben al druk opzoek geweest op verscheidene websites maar heb nog niks passends gevonden.

weet niet of dat gaat werken, heb gisteren een cameraatje van 17gr onder mijn V120 gehad en die had er toch echt wel moeite mee ondanks dat die net ff wat meer power heeft als de Super CP:D
 
Nee, denk niet dat een camera gaat werken onder een Super CP. Zelfs een iets zwaardere lipo merk je al gelijk.
 
Daarom ben ik ook opzoek naar iets van 3g max. 8g extra gewicht is de limiet voor de super CP. Ik heb wel al een FPV setup gezien inclusief transmitter(10mv) en camera onder 1g, maar nog niet iets wat gewoon een camera met sd kaart is.
 
ik heb m'n keus gemaakt.. ik ga na m'n misbaksel van Nine Eagles verder met Walkera.
Ik twijfelde tussen blade en walkera, maar zie dat walkera meerdere modellen maakt, dus meer keus en opties, en ze zien er gewoon gaaf uit.

ik ga maar eens beginnen met de master cp + een devo 10 zender. :)

Waarom? omdat ik ook lekker buiten wil kunnen vliegen, en omdat de master cp voor beginners iets handelbaarder is.
 
Back
Top