Verzameltopic Walkera CP helicopters

Dan nog ff een vraag, voor het updaten om de telemetrie functie in de Devo 7E te activeren heb je een zg. UP02 adapter/kabel nodig. Is er iemand die dit al heeft gekocht en zo ja bij wie. Zag deze wel bij Helipal.

Mvg.Bernard
 
Mooie koffer Nebukadzir. Ik heb de laatste dagen ook een binnenwerk voor een koffer gemaakt, zal eerdaags een foto plaatsen.

Ik heb wel al een paar keer gehoverd bij windkracht-5, is best nog wel te doen.

Hier is goed te zien hoe stabiel de master-cp is.(film is helaas onverstaanbaar)


Je ziet dat hij de rechter-stick zo'n 5sec niet aanraakt.

Gr. Eric.
 
Laatst bewerkt door een moderator:
Mooi koffertje Bernard.
yellowflashcolorzpdt19.gif

Om telemetry te krijgen moet je de firmware van de heli updaten.
De zender heeft standaard al telemetry.
yellowflashcolorzpdt18.gif


Grtz Marco.
 
Zo, de Super CP vliegt weer als een nieuwe met een nieuw torretje.
Ze is ook gelijk een stuk stiller geworden.
Gisteren besteld en vandaag in huis.
yellowflashcolorzpdt02.gif

Zal ook gelijk een log behouden, zodat ik precies weet hoeveel vluchten dit motortje meegaat.
Dacht dat de vorige op 50 vluchten zat. Helemaal precies weet ik het niet.
Hopelijk gaat deze langer mee. Anders moet er om de twee weken een nieuwe in.
yellowflashcolorzpdt04.gif


Grtz Marco.
 
Heeft iemand eigenlijk al telemetry geupdate op de Super CP,ben benieuwd of het werkt :)
 
Laatst bewerkt door een moderator:
Laatst hadden we het over om de Super/Mini/Genius CP brushless te maken.
Met deze set word de heli full brushless.
upgrade1.jpg

Geen motor slijtage meer.
yellowflashcolorzpdt065.gif


Grtz Marco.
 
Ik lees dat in de States er al Brushless met de Master CP word gevlogen. En men verwacht dat Walkera zelf met een Brushless versie komt.

Mvg.Bernard
 
Hallo mede piloten.
Ik wil bij deze even melden dat ik tot op heden na veelvuldig vliegen met de Mini CP. V120D02S en Master CP de V120D02S het allerfijnst en lekkerst vind.
Ongelogen vliegen ze allemaal lekker, maar als ik 1 van mijn Walkera toestellen mocht houden en alle andere weg zouden moeten doen, dan zou ik de V120D02S toch echt erbij houden.
Alle overige Walkera heli's mogen dan weg.
De V120D02S is zeer prettig in formaat, kan binnen en zelfs buiten met wat wind erbij vliegen.
Heeft vermogen genoeg en vliegt echt het allerlekkerst vind ik.
Sleutel gemak is erg fijn aan de V120D02S en ik vlieg 8 minuten rond met een 1S 950Mah Lipo packje.

Mag ik vragen welk toestel jullie als enigste Walkera helikopter erbij zouden houden als je voor de keuze stond om er maar met eentje te mogen vliegen?
Ik hoor graag van jullie.
Vr Gr D
 
Bedoel je dan brushless met zowel de hoofdmotor als de staartmotor?

Ik heb het idee dat er wel een motor van de V200 in past maar weet niet of de maingear ook hetzelfde is maar dat kan je wel enigszins aanpassen met de pinion!
Maar dan zit nog steeds met een brushed staartmotor....

En toch schijnt het erg goede en sterke brushed motoren te zijn die in de Mastercp zitten;)
 
Ik zou dan unaniem voor de M120D01S kiezen Erwin.
yellowflashcolorzpdt065.gif

Deze heli is door haar directe tail veel fijner te vliegen.
En heeft door de Brushless motor lekker veel powerrrr.
yellowflashcolorzpdt11.gif


Grtz Marco.
 
Als ik onder bedreiging nog maar 1 Walkera zou mogen houden zou het een 100 sized zijn. Vind het overigens knap lastig om een voorkeur uit te spreken. De kleintjes zijn lekker makkelijk mee te nemen en vliegen fijn. De V120 is een "echte" heli. Brushless en TT. De Master CP is een heerlijk stabiel platform. Vind ze eigenlijk allemaal wel wat hebben.
Nadeel van de 120 vind ik dat deze het meest windgevoelige is van allemaal. Mijn Genius CP kan net minstens zoveel wind hebben.
 
Ik weet het nog niet Erwin ha ha, eerst kijken hoe de V450D03 gaat vliegen :-). Ik heb met de mini en super de meeste vlieguren gemaakt simpelweg omdat ik nog niet zo veel buiten heb kunnen vliegen. Heb nu ook weer een paar dagen voorzichtig met de V120 binnen gevlogen en inderdaad vind ik deze qua stabilteit, response en vliegtijd 1 van de betere heli's en hij spint ook zo lekker ha ha. Als het straks weer kan ga ik er buiten ook zeker veel vlieguurtjes mee maken :-) Maar ik doe er voorlopig nog geen weg hoor..misschien de HBK3 grrrrr lol :-)
 
Laatst bewerkt:
Heeft iemand eigenlijk al telemetry geupdate op de Super CP,ben benieuwd of het werkt :)

Er is geen firmware voor de Super cp en zeker niet die van de Mini gebruiken zag ik op het Walkera forum :D. Kan ook niet volgens mij want de pluggen zijn ook anders natuurlijk op het bordje :-)
 
Laatst bewerkt door een moderator:
Laatst hadden we het over om de Super/Mini/Genius CP brushless te maken.
Met deze set word de heli full brushless.
upgrade1.jpg

Geen motor slijtage meer.
yellowflashcolorzpdt065.gif


Grtz Marco.

Dit is gewoon de oude set die ze al hadden en die ik toen besteld had,die set zouden ze een maand geleden al van de website gehaald moeten hebben ha ha. Ze hadden deze in december als december knaller staan terwijl ze dat ding helemaal niet meer hadden en niet meer geleverd gaat worden :-).
 
Back
Top