Sleurhutje
Forum veteraan
Rij je dan met knaller mee? Ik ga iets eerder weg om de files voor te zijn.Lekker op tijdkan ik lekker ff blijven liggen
![]()
![]()


Tsja, hier wordt je nog enigszins gedoogd (lees: genegeerd).Bah.. Post even 1x iets in het non-modelbouw forum gedeeldte, krijg gelijk het hele forum tegen me..

*bukt en verwacht een lading modder*


Ja, da's best zwaar voor een Nexus. Zou hooguit rond de 135 gram moeten zijn. Wedstrijdversies tussen de 115 en 125 gram. Maar wat maakt dat uit. Eén avond in Wormer en hij is goed voor de kliko. De gemiddelde hjZTmxGQQVY[/media] Derby schijnt nog soft te zijn vergeleken met vliegen in Wormer.zo , de nexus is klaar , hij weegt 146 gram inc 300 mah 2s lipo , ik weet niet of dat zwaar is voor een nexus , ik heb hier en daar wel wat epoxy moeten gebruiken .
maar voor junkie prima om te oefenen![]()

Laatst bewerkt door een moderator: