Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Nota: This feature may not be available in some browsers.
wat is wijzer raad wel of niet kopen jullie het beter dan ikvertel het mijn svp
Als Ronnie zegt niet doen. Dan moet je het juist doen![]()
Vin, ik maak maar een geintje![]()
Turnigy SK3548-900kV motor , Turnigy Plush 60A regelaar, Zippy Flightmax 4S 3300mAh 30C accu(s), APC-E 11x5,5" propellor. Geruisloos vliegen met hetzelfde vermogen, geen gezeur met brandstoftijden maar gewoon vliegen als je zin hebt. :rolling:
Oh ja, en dat gezeur van een lader en zo: Je moet ook een startkist, brandstof etc. aanschaffen. :teacher:
Ja, maar met 3S 2200mAh ben je snel uitgepiest met een kist van 2kg. Dan moet je al twee gelijkwaardige accu's parallel gaan zetten zodat je 3S2P 4400mAh krijgt. Kan op zich wel. Dan neem je een Turnigy SK3548-1100kV. Alleen je vliegtijd zal wat korter zijn door een hoger stroomverbruik.Lader heb hij al. Accu;s die hij heb zijn 3S. Mischien daar een motor op zoeken en regelaarDan is hij helemaal goedkoop uit. Alleen de motor en regelaar nog maar nodig.
Ja, groen vliegen is hip (dat je daarbij je energie uit een vervuilende kolencentrale haalt is niet van belang :?).Stomme brandstof shit. Dat is toch uit de middeleeuwen man![]()
Oh ja, en dat gezeur van een lader en zo: Je moet ook een startkist, brandstof etc. aanschaffen. :teacher:
Stomme brandstof shit. Dat is toch uit de middeleeuwen man![]()