Landingen zijn erg mooi. Goed vermogen, want start gaat wel erg vlot. Had gedacht dat loskomen meer moeite zou kosten.
Ik zie dat je een beetje moeite had om je filmpje via internet beschikbaar te maken. Ik ben zelf ook bezig met clipjes voor internet.
Paar tips:
- .wmv files niet compressen. Maakt maar heel weinig in grootte uit, en bovendien zijn .wmv file "streaming", zodat je ze tijdens het laden al kan bekijken. Met .zip verlies je die mogelijkheid.
- Film opsplitsen in kleine losse clipjes van hooguit een minuut. "start", "splat splat" en "landing" kan dan makkelijk apart. Hoe iemand zijn zender omhangt, naar het water loopt of een vlieg beeld waarbij even niet iets bijzonders gebeurt kan je ook aardig in knippen.
- Lagere bitrate, resolutie en/of fps kiezen. Even uitproberen wat nog acceptabel lijkt voor het soort beelden dat je gebruikt (veel beweging, of juist langzaam maar veel details nog). Eventueel voor geinteresseerden een CDtje branden met hoogste kwaliteit.
Ik hoop binnenkort zelf ook wat videootjes beschikbaar te maken. :lol: