YAKOVLEV YAK 3

Nou ja zeg, we kunnen ook doorschieten met misplaatste politieke correctheid. Dit is gewoon modelbouw, niks politieks aan. Ik vind een FW 190 A8 een schitterend toestel. Wordt ik nu gebanned? Nou ja, ik ken de afweging vd moderator niet, en ik vertrouw op een goede intentie, maar openheid hier lijkt me wel nuttig.

Freek
 
Ik ben zelf al een tijdje aan het bouwen aan de Yak 11 van Jerry Bates. Gewoon omdat ik dat een mooi model vindt. Ik volg dit bouwverslag dus ook omdat er uiteraard overeenkomsten zijn.
Wij zijn modelbouwers die 'iets' hebben met vliegtuigen. Politiek heeft hier niets mee te maken.
Blijf je verslag gewoon doorzetten zou ik zeggen.
 
Jammer dat op deze wijze een draadje stopt.
Zoals reeds gezegd, een modelbouw hobby heeft helemaal niets met politiek te maken.

Grt,

Arnoud.
 
Kleuren van de vlag komen te pas en te onpas voor bij bedrijvigheid.
Die kleuren hebben betekenis. Kleurenpsychologie heet dat.
Ik herinner me nog grote zeeslepers met deze kleurstellingen. Figee Lemniscaatkranen in het Rotterdamse.
Blauw en geel zijn verboden kleuren. Kan niet waar zijn.
Verstandig als moderatie reset.
 
Buiten het feit dat deze moderator schijnbaar zijn eigen persoonlijke mening aan anderen opdringt.. Ik zal het je nog sterker vertellen, nu we heb over Russische kisten hebben. Ik ben al jaren betrokken bij het onderhoud van een full scale vliegwaardig Yak3U jager waarmee airshows in Europa gevlogen wordt. Recent zijn de Russische markings van de kist gehaald en vervangen door Franse omdat toestellen met Russische markings momenteel geweigerd worden op meerdere airshows door de oorlog in Oekraïne... Men slaat wel een beetje door..
 
ONGELOOFLIJK! Ik sluit me aan bij de voorgangers. Belachelijke actie van de moderator. Dit hele topic heeft zijn waarde helaas verloren nu veel foto's verwijderd zijn, dus ik begrijp de actie om dit topic niet meer door te zetten. Dit soort censuur past hier totaal niet. De moderator heeft dan nog heel wat te doen om dit forum op te schonen. Succes!!
Bij de volgende oorlog, waar weer een zijde wordt gekozen door de moderatie, kan weer een hoop worden verwijderd. Zullen we nog even terug gaan in de tijd en dan ook alle duitse en italiaanse onderwerpen uit WO1 en WO2 censureren??!! En plaatst hij ook alles weer netjes terug als er weer vrede is?
Als hier zo gecensureerd gaat worden, dan ben ik er klaar mee.... zal voorlopig geen topic meer starten.
 
Laatst bewerkt:
Zie ook eens de voorwaarden onder punt 2.3:
"Het is niet toegestaan om uw postings of foto's te verwijderen. Dit in verband met de leesbaarheid van het forum."
.......
 
Of punt 2.1: "Modelbouwforum.nl biedt haar gebruikers slechts de mogelijkheid informatie uit te wisselen en neemt geen enkele verantwoordelijkheid voor de inhoud van berichten en de eventuele gevolgen daarvan."
..... dus waar is men bang voor? Leg mij dat svp uit....
 
Ook ik sluit me bij de reacties aan.
De Yak 3 is een toestel uit WW2 en behoorde tot de bevrijders van het bezette Europa,
Dat heeft totaal niets te maken met de waanzin die momenteel bezig is.
Ik zou het op prijs stellen dat we een verklaring van de moderator krijgen.

Ton.
 
Ik hoop niet dat dit fraaie bouwverslag hier zo moet eindigen

Een interventie van de moderator met de vlag van Oekraïne.
Politiek hoort hier niet thuis

Ik ben het met de moderator eens dat politiek hier niet thuis hoort, daar zijn andere wegen voor. Door het plaatsen van de Oekraïense vlag spreek je je support voor hen hier uit, daarmee vraag je om een reactie anders doe je dat niet. (Van mij prima maar hier is idd niet de plek daarvoor)
Mss had je er over aangesproken kunnen worden voordat de plaat verwijdert werd maar dat is niet gebeurd

Het ging niet om het blauw en geel van de Ukrainse vlag. Een moderator vond het ongewenst dat Ed een Russisch vliegtuig bouwt

Ik heb dit nergens gelezen Henri

Ik zeg, laat dit gebeuren achter je Ed, schouders omhoog en doorgaan met posten van je vorderingen van deze prachtige kist. Zeer leerzaam jouw aanpak en ik geniet van iedere update die je plaatst :yes:

Groeten Ralf
 
Eens met de voorgaande meningen, een volstrekt belachelijk besluit.
Ik hoop dat dit wordt terug gedraaid
Worden dan alle Russische modellen op het forum op zwart gezet, in andere topics zie ik dit niet.
Ik hoop dat dit terug gedraaid wordt, en dat Ed zijn schouders weer onder dit prachtige project zet en ons op de hoogte blijft houden.
 
Heel simpel mijn mijn menig: Dergelijke moderatie moet terug gedraaid, moderator moet een ban van 2 weken. Zo niet laat ik al mijn foto's verwijderen en stop ik met dit forum.
 
Ik zou ook graag uitleg horen van de moderator en zal voorlopig ook niet meer posten, ik begrijp nog steeds niet volledig wat er nu gebeurd is, maar je kan niet zo'n actie uitvoeren en dan na een pagina's lange discussie van alle forumleden niets van je laten horen.
 
Misschien moet ik in het draadje over de Fanjet ook eens een Oekraïense vlag plaatsen.

Kijken wat er gebeurt . . .


jan.
 
Ik zou ook graag uitleg horen van de moderator en zal voorlopig ook niet meer posten, ik begrijp nog steeds niet volledig wat er nu gebeurd is, maar je kan niet zo'n actie uitvoeren en dan na een pagina's lange discussie van alle forumleden niets van je laten horen.
Openheid van zaken geeft vaak rust.
Meestal is er wel begrip voor andermans standpunten.

Nu lopen de zaken onnodig hoog op.

@Olaf Wevers is de oppermoderator dacht ik?

Helemaal begrijpen doe ik het niet: het enige wat ik mee heb gekregen waren die vlaggen op de plek van de foto's met "No war" erin geschreven. Ik volg het forum redelijk, maar heb verder niets meegekregen.
 
Back
Top