Ik heb de eerste praktijkervaringen van gebruikers van de DX3S mogen aanhoren en de zender ook in mijn handen gehad. In vergelijking met de DX3R is de kwalieteit voelbaar minder. De knopjes zijn "plasticiger" en geven het gevoel sneller af te kunnen breken. Het rubber van het handvat zit een beetje losjes om de greep heen, het randje van het handvat zit wat dicht bij de gas/remhevel (drukt dus "hard" tegen je wijsvinger) en de aan/uitknop kun je ingedrukt krijgen als je de onderkant stoot tegen een randje.
Voordeel van de DX3R ten opzichte van de DX3.0 vind ik, behalve meer modelgeheugens, de mogelijkheid om alle high-tech dingen grafisch te tonen. Dus dingen als stuuruitslag, sub-trim, exponentieel, dynamische zaken, mixen etc. Verder is mijn ervaring dat het aantal onverklaarbare probleempjes met de DX3R vele malen minder is dan bij de DX3.0. Denk hierbij vooral aan spontaan klapperen van servo's.
Ten opzichte van de DX3.0 is de DX3 technisch niet veel anders. Alleen het 3e kanaal gedraagd zich anders. Niet erg belangrijk tenzij je deze gebruikt voor een versnellingsbak (alleen Tamiya 3-Speed) of een andere schakelfunctie (bijv. killswitch).
Echte Managers hebben geen vrij, die werken gewoon...